Artėjant gaidžio metams

Artėjant Gaidžio metams. Pagal Kinų Saulės kalendorių, 2017-ji Gaidžio metai prasideda 2017.02.03 17:36 val. vietos laiku. Bet seminarai vyksta jau nuo 2016 m. rugsėjo (2016.09.07 – 2016.10.07). O jei paklausite, kodėl nuo 2016 m. rugsėjo, atsakymas bus paprastas: kadangi rugsėjo mėnuo yra Gaidžio mėnuo, 2017 metų Gaidys pirmas treniruotes atliko jau 2016 m. rugsėjį. Todėl, jei gerai prisimenate rugsėjo įvykius savo ar aplinkinių gyvenime, jau drąsiai galite modeliuoti tai į 2017-us metus.

Artėjant Gaidžio metams 2017

Artėjant Gaidžio metams ir jam atėjus:

Rimtesnių pokyčių Gaidys gali atnešti tiems, kas savo Likimo knygoje turi Triušį, Drakoną ar patį Gaidį. Čia svarbiausia, kurioje vietoje tie personažai yra:

• Jei gimėte minėtų gyvūnėlių metais, pokyčiai palies asmeninį gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.;

• Jei gimėte minėtų gyvūnėlių mėnesį, pokyčiai laukia darbo srityje (dirbant samdos pagrindais), brolius, seseris, tėvus, kolegas, galite gauti pasiūlymą tekėti (jei esate laisva);

• Jei gimėte minėtų gyvūnėlių dieną, atidžiau stebėkite savo antrąją puselę, nes esant šio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas;

• Jei gimėte minėtų gyvūnėlių valandą, pokyčiai laukia versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras, nes gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei.

Kur statyti eglutę

Artėjant Gaidžio metams ir Geltonoji 5

• Jei tik turite galimybę 2017 m. nevažiuoti į pietus, nevažiuokite. Ten įsitaisiusi Geltonoji 5. Ne vienas ir ne viena jau esate pajutę tos Žvaigždės visa griaunančią energiją. Nei santykių, nei pinigų, nei sveikatos ta Žvaigždė nesigaili. O tie, kuriems po konsultacijų pavyko iš jos nagų ištrūkti, uždekite žvakute bet kuriuose Dievo namuose arba paaukokite kokią nors sumą vaikų namas.

• Ta pati Geltonoji 5 visiems 2017 m. (2017.02.03 – 2018.02.04) įsikurs ant pietinių įėjimo į namą/butą durų. Todėl, jei taip yra, verta 2017 metus pagyventi kur nors kitur ar bent imtis tos Geltonosios sušvelninimo. Jei nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės į bet kurį Fengšui specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose – tikrai bus atvirkščia efektas. Galų gale, jei kiltų neaiškumų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dar šiek tiek informacijos

• Ta pati Geltonoji 5 visiems 2017 m. (2017.02.03 – 2018.02.04) įsikurs visuose namų/butų pietiniuose kambariuose. Ką ji gali pridaryti, jau rašiau. Todėl geriausia būtų pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to padaryti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo pietinės sienos patraukti. Na ir žinoma, negalima lovos pastatyti taip, kad įėjimo į kambarį durys atsidurtų pietuose, žiūrint iš lovos.

• Žinoma, tai tik dalis informacijos, kurią gavau Mokytojos seminare. Tai buvo 6 val. video medžiaga, kurios tekstu paversti neįmanoma. O ir būtinybės nėra, nes ne kiekvienas turi sąsajų su Triušiais ar Drakonais. Bet tos Geltonosios, būtina saugotis. Todėl, jei jaučiate, kad ta Geltonoji „sukinėjasi“ kažkur apie Jus, parašykite, tikrai ką nors sugalvosime. Ir dar: stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus, nes jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula savo noru. Ir neverskite jų to daryti. Geriau pereikite miegoti šalia jų ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo ar buto Žvaigžde.