Jaučio metai 2021

Jaučio metai 2021, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2021.02.03 17:00 val., Vokietijoje – 16:00 val., Anglijoje – 15:00 val. vietos laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kuriame vasario 1, 2 ir 3-a (iki 17:00 val.) – Žiurkės metai (šviesiai mėlynos rodyklės), o vasario 4-a – Jaučio metai (šviesiai ruda rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Jaučio metai, pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo tiksliai 2021.02.03 17:00 val.. Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Kinų Naujųjų metų šventimu, nes tai tikrai skirtingi dalykai.

Jaučio metai 2021 Kinų Saulės kalendorius

Jaučio metai 2021. Bendra informacija

2021-ieji yra Metalinio Jaučio metais. Taip yra dėl to, kad bet kurie Kinų Saulės kalendoriaus metai, mėnesiai, dienos ir valandos, užrašomi dviem hieroglifais. Ir jei pažiūrėsite į viršuje esančio paveikslėlio abu hieroglifus, esančius virš šviesiai rudos rodyklės, pamatysite ten Metalo In bei Žemės In (Jaučio) hieroglifus. Tokiu būdu 2021 metai gauna Metalinio Jaučio pavadinimą. O kadangi tai dviejų skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2021 metai turės Metalo bei Žemės spalvas. Metalo In spalvos – balta, pilka, sidabrinė, metalo, o Žemės In spalvos – ruda, šviesiai ruda, smėlio, terakotos. Beje, jei norite sužinoti daugiau apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama.

O jei norite sužinoti kas yra Likimo knygos analizė, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su knyga.

Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcijaLikimo knygos analizė

Jaučio metai 2021. Energijos namuose

Patalpų energijos 2021 – dar vienas straipsnis, susijęs su 2021-ais metais. Straipsnyje aprašyta, į kokius kambarius 2021-ais metais kokios energijos ateina. Pavyzdžiui, Pinigų žvaigždė įsikurs patalpų vakaruose, Meilės žvaigždė – š. rytuose, Nelaimių žvaigždė – pietryčiuose, Ligų žvaigždė – šiaurėje, Barnių žvaigždė – pietvakariuose, Neištikimybių žvaigždė – rytuose, Vagysčių žvaigždė – š. vakaruose. Daugiau apie visa tai sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2021.

Klasikinis Fengšui atsirado prieš 3500 metų. Tai sistema, kuri ne tik aptinka blogąsias energijas namuose, bet ir susilpninti tas energijų įtakas gali. Tik tai nebus pinigų varlytės, vėžliukai ar magiški turtų bei šlovės kampai namuose, nes minėti dalykai dirba per žmogaus pasąmonę, o klasikinis Fengšui dirba su gamtos energijomis. Pas mane žmonės dažniausiai užsako namų Fengšui analizę. Apie tai, ką galima pamatyti pažiūrėjus į namų planą, paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su interjero fragmentu.

Patalpų energijos 2021Klasikinis Fengšui

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos periodais:

Rimtesnių pokyčių bet kurie Jaučio metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Ožką. Ne išimtis ir 2021-ieji. Čia svarbiausia, kurioje gimimo datos vietoje ta Ožka yra. Kitaip sakant, jei gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių žinote, pereikite prie sekančio skyrelio, o jei apie Kinų Saulės kalendorių nežinote nieko, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos metais

Jei žmogus gimė Ožkos metais (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015), pokyčiai gali paliesti asmeninį žmogaus gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai yra lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, pirmiausiai priimančios kalendorinių Metų energijų įtakas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos metais. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo metų hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo metų hieroglifą, bandant nustatyti gimimo metų gyvūną savarankiškai.

Jaučio metai 2021 Ataka į metus

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos mėnesį

Jei žmogus gimė Ožkos mėnesį (apytiksliai tarp liepos 8-os ir rugpjūčio 8-os), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. Jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. O jei kalba eitų apie Moterį, gimusią Ožkos mėnesį, tai 2020 m. sausį ir visus 2021 metus (2021.02.04 – 2022.02.04), Moteris gali gauti pasiūlymą tekėti. Tuo tarpu žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos mėnesį. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo mėnesio hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo mėnesio hieroglifą, bandant nustatyti gimimo mėnesio gyvūną savarankiškai.

Jaučio metai 2021 Ataka į mėnesį

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos dieną

Jei žmogus gimė Ožkos dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos taip vadinamus žmogaus Likimo „Partnerio namus“. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, gyvena ar lankosi žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos dieną. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo dienos hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo dienos hieroglifą, bandant nustatyti gimimo dienos gyvūną savarankiškai.

Jaučio metai 2021 Ataka į dieną

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos valandą

Jei žmogus gimė Ožkos valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pabelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra  Romantikos žvaigždė ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos valandą. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo valandos hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo valandos hieroglifą, bandant nustatyti gimimo valandos gyvūną savarankiškai.

Jaučio metai 2021 Ataka į valandą

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Primenu, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar nesigauna to nustatyti savarankiškai, parašykite man į (Andriui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.

soltiseg send e-mail

Jaučio metai 2021. Turtų žvaigždė

Baczy sistemoje yra žvaigždė, kurią Rytų metafizikos konsultantai gimimo datose žiūri visada. Tai – Klestėjimo (Turtų) žvaigždė. Ši žvaigždė simbolizuoja finansinę sėkmę, aukštą padėtį visuomenėje, perspektyvas. Ji gali būti gimimo datoje arba kalendoriniuose perioduose. Žvaigždės įtaka Likimui – didelė. Klasikinėje teorijoje sakoma, kad jei Klestėjimo žvaigždė yra žmogaus gimimo datoje, anksčiau ar vėliau toks žmogus gauna galimybę tapti turtingu ir turėti aukštą padėtį visuomenėje. Bet yra vienas „bet“ – jei žvaigždė sugriaunama, tuomet ne tik turtus prarasti galima, bet ir prezidento rinkimus pralaimėti galima, kaip kad nutiko vienam visame pasaulyje žinomam asmeniui. Daugiau apie tai skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žvaigžde.

Klestėjimo žvaigždėMeilės burtininkas Raudonasis Feniksas

Jaučio metai 2021. Meilės žvaigždė

Dar Baczy sistemoje yra žvaigždė, pavadinimu Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas. Tai žvaigždė, stiprinanti žmogaus patrauklumą kitų žmonių akyse. Žvaigždė gali būti gimimo datoje, ateiti su kalendoriniais metais, mėnesiais, dienomis, valandomis arba aktyvuojama. Ši žvaigždė unikali tuo, kad ji patrauklumą aktyvuoja ne tik priešingos lyties atstovų akyse, bet ir draugų, kolegų, vadovų, užsakovų, klientų, skaitytojų, žiūrovų akyse ir t.t. Todėl labai dažnai Meilės burtininkas padeda surasti draugą, antrąją puselę, ištekėti ar vesti. O kadangi Jautis yra Meilės burtininkas gimusiems Tigro metais ar Tigro dieną, šiems žmonėms Meilės burtininkas 2021 metais tikrai aktyvuos tam tikras romantines energijas. Daugiau apie visa tai skaitykite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su mergina ir Raudonuoju Feniksu.

Jaučio metai 2021. Dar dvi nuorodos

Žemiau įdėtos dar dvi nuorodos, kurios padės gauti šiek tiek daugiau informacijos ne tik apie tai, ką Jaučio metai 2021 dar gali su savimi atsinešti, bet ir apie Rytų zodiako ženklus. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais Rytų zodiako gyvūnais, pateksite į puslapį, kurio informacija padės Jums nustatyti kas esate pagal Rytų zodiaką, su kokiais ženklais pas Jus geras suderinamumas, kokiomis dienomis kokių reikalų Jums geriau nepradėti ir t.t.. O paspaudę paveikslėlį su jaučiu mėlyname fone, sužinosite, kaip Jaučio draugystė su Žiurke, gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Žiurkės dieną.

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumaiJaučio metai pastabos

Kelios rekomendacijos

Kaip jau rašiau kelis metus iš eilės, viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų mokslai rekomenduotų, ruošiantis sutikti ateinančių metų energijas. Todėl šį kartą tiesiog įdėsiu šiek tiek teksto iš ankstesnio svetainės straipsnio Vestuvių datos parinkimas: „Jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir kitiems specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės“. Į straipsnį Vestuvių datos parinkimas pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su dviem vestuviniais žiedais.

Vestuvių datos parinkimasJaučio metai 2021

Trumpai apie Geltonąją 5

Apie tai, ką gali iškrėsti Geltonoji 5, paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Straipsnyje sužinosite ne tik kas gali nutikti, jei nepaisoma Geltonosios 5, bet ir trumpas apsaugų nuo jos instrukcijas:

Visus 2021 metus (2021.02.04 – 2022.02.04), venkite kelionių į Pietryčius, nes jei kelione aktyvuosite Geltonąją 5, ji gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;

Geltonoji 5 2021 metams įsikurs ant įėjimo į būstą Pietrytinių durų. Todėl, jei būsto pagrindinės įėjimo durys yra Pietryčiuose, visiems 2021 m. patartina pereiti gyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės švelninimo. Jei nežinote kaip, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui);

Geltonoji 5 2021 metams įsikurs būsto Pietrytiniuose kambariuose. Šiuo atveju geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo Pietrytinės sienos patraukti. Dar lovos negalima statyti taip, kad įėjimo į kambarį durys atsidurtų Pietryčiuose (žiūrint iš lovos).

Skriejanti žvaigždė Geltonoji 5

Dar vienas straipsnis, susijęs su Jaučiu

Svetainės straipsnyje Ką dovanoti 2021 metams užsimenu apie tam tikrą situaciją sveikatos srityje (atėjus Jaučio periodams), jei žmogus savo gimimo datoje turi Šunį ir Ožką. Štai keli sakiniai iš to straipsnio: Rytų medicinoje jau kelis tūkstančius metų gerai žinoma, kas yra Žemės disbalansas. Ir ne tik Rytų medicinoje tai žinoma, bet ir Homeopatijoje, nes tai yra katastrofiškas Žemės elemento disbalansas organizme. Ir nukenčia dėl to labiausiai kasa, blužnis, skrandis, imuninė bei reprodukcinė sistemos, dantys, inkstai ir t.t. Kai kada tokia Triguba žemės bausmė gali iššaukti net sunkius susirgimus (onkologija ir pan.). Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su metaliniu jaučiu. O jei rastumėte laiko paskaityti ir kitus svetainės straipsnius, įdedu paveikslėlį-nuorodą su rašančia Moterimi, kurį paspaudę pateksite į straipsnį Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Patikėkite, po šio straipsnio pasirodymo 2020.01.22, mane tiesiog užgriuvo laiškų lavina, kilo diskusijos ir t.t..

Jaučio metai 2021 Žemės bausmėKuo buvote praėjusiame gyvenime