Jaučio metai – pastabos

Jaučio metai – pastabos. Straipsnyje pateikiama labai konkreti informaciją apie tai, kokių netikėtų dalykų į gyvenimą gali atnešti Jaučio metai 2021 ir kam. Pradėsiu gal nuo to, kad Jautis nemėgsta kito Rytų Zodiako gyvūno Ožkos. Straipsnyje Jaučio metai 2021 rašau, kad rimtesnių pokyčių Jaučio metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Ožką. Daugiau apie tai skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su metaliniu Jaučiu. O jei šį straipsnį skaitėte, pereikite prie tekstų po žemiau esančiais paveikslėliais.

Jaučio metai pastabosJaučio metai 2021

Jaučio metai – pastabos Nr.1

Pirmą pastabų bloką pradėsiu nuo svetainėje esančių straipsnių, kurie turi sąsajų su Jaučio metais 2021:

1. Rytų Horoskopo gyvūnai. Kiekvienų metų pabaigoje gaunu daug laiškų, kuriuose žmonės prašo padėti išsiaiškinti, koks yra jų horoskopo gyvūnas. Didžiausia painiava pas juos kyla bandant tai padaryti savarankiškai ir bala žino kokių resursų pagalba. Todėl iš karto pasakysiu, kad savo Rytų Horoskopo gyvūną galite sužinoti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais 12-a Rytų Horoskopo gyvūnais;

2. Straipsnyje Ką dovanoti 2021 metams rašau, kad kiekvienų naujų metų išvakarėse žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Ožkos dieną bei yra rimtuose santykiuose su savo antrąja pusele. Trumpiau sakant, jei žmogus dovanotą Jautį pastoviai laikys prie savęs, labai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Jaučiu ir Ožka medaliuose.

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumaiKą dovanoti 2021 metams

Jaučio metai – pastabos Nr.2

Pagal Sąjungų-Konfliktų lentelę, Jautis ir Žiurkė – draugai. Tai parodžiau pirmame paveikslėlyje žemiau. Ir visur, kur Jautis Žiurkę sutinka, jis beveik visada nusiveda Žiurkę su savimi. Iš pirmo žvilgsnio, kas čia blogo, juk tai draugystė. Deja, Rytų metafizikoje nėra sąvokų „blogai“ ar „gerai“ – čia yra tik reiškinys, kuriam etiketę duoda žmogus. Ir ta etiketė nebus gera, jei žmogus bus gimęs Žiurkės dieną bei turės sutuoktinį ar partnerį, nes atėjęs 2021 metų Jautis, gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Žiurkės dieną, Žiurkė simbolizuoja antrąją puselę, o 2021 metų Jautis, tą Žiurkę gali su savimi nusivesti. Kaip gali atrodyti tokia situacija, parodžiau antrame paveikslėlyje žemiau. Patikėkite, turiu nemažą statistiką to, kaip tokia draugystė suveikia net pas negirdėjusius apie jokias Metafizikas. Tik gaila, kad jie apie tai sužino tuomet, kai ta draugystė pas juos jau būna suveikusi. O juk to buvo galima išvengti.

Šešios sąjungos Datų parinkimas

Jaučio metai 2021 Jautis nuvilioja antrąją pusele

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Jaučio metai. Patalpų energijos

Žemiau įdėjau paveikslėlį, kurį paspaudę pateksite į pakankamai aktualų 2021 metams straipsnį. Straipsnis Patalpų energijos 2021 padės Jums nustatyti, kokios energijos 2021-ais metais įsikurs Jūsų namo ar buto patalpose. Tai tikrai labai rimta, nes jei į Jūsų patalpas atėjo negatyvios energijos, gali kilti labai reali grėsmė santykiams, sveikatai ir t.t.. ir ne tik Jums, bet ir gyvenantiems kartu su Jumis.

Patalpų energijos 2021