Ką dovanoti 2018 metams

Straipsnis Ką dovanoti 2018 metams skirtas pasitinkant Naujuosius 2018. O į straipsnį Ką dovanoti 2023 metams pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metamsKą dovanoti 2018 metams

Ką dovanoti 2018 metams – 1

Kiekvienų naujų metų išvakarėse nemažai žmonių savo artimiesiems ir/ar draugams dovanoja ateinančių metų simbolį. Panagrinėkime, ką tokia dovana gali su savimi atnešti. Tarkim, žmogus, pagal Kinų Saulės kalendorių, yra gimęs Drakono dieną bei yra rimtuose santykiuose su antrąja pusele. Ir štai jis gauna dovanų šunį (šuns atvaizdą, figūrėlę ar kažką panašaus). Po tokios dovanos gavimo, žmogaus santykiai iš karto paklius į labai stiprių konfliktinių energijų taikinį. Ir jei jis tą šunį su savimi nešios pastoviai, pakankamai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti visiškai. Štai dėl ko straipsnį pradedu nuo to, ko geriau nedovanoti, jei nesate nieko girdėję apie Rytų Horoskopo personažų sąjungas ir konfliktus. Kiti niuansai – tekstuose žemiau.

Šuns metai 2018 Kinų Saulės kalendoriuje

Kam gali būti pavojingas šuo

Kaip jau rašiau straipsnyje Šuns metai 2018, rimtesnių pokyčių bet kurie Šuns periodai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, savo gimimo datoje turi Drakoną. Tame straipsnyje rašiau, kad bet kuriais Šuns periodais, viską lemia Drakono vieta gimimo datoje. O kodėl būtent apie Drakoną kalba eina, kai kalbėti reikėtų apie Šunį? Todėl, kad visose Rytų Mokslų sistemose, Drakonas ir Šuo yra didžiausi priešai. Ir kai jie susitinka, jie visada konfliktuoja. O susitikti jie gali bet kada ir bet kur. Ir tie jų susitikimai gali įtakoti bet kurias žmogaus gyvenimo sferas – asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. Tuo tikslu ir parengiau šį straipsnį, kad artėjant 2018 metams, žmogus galėtų apsisaugoti pats ir nepakenkti kitam. Ypač – su šuniuku (kaip dovana).

Šuns metai 2018

Ką reikėtų žinoti, kad su šuniuku nepakenkti

Pirminei analizei reikėtų žinoti bent jau gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei visa tai žinote, pereikite prie tekstų žemiau. Bet jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, galite tai sužinoti internetinių kalkuliatorių pagalba (spausti čia) arba pas bet kurį Rytų Mokslų specialistą. Dar galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Ką dovanoti 2018 metams – 2

Kita sritis, kurioje šuo gali pridirbti bėdų – sveikata. Rytų medicinoje (straipsnis » čia) gerai žinoma, kas yra „Žemės disbalansas“. Ir ne tik Rytų Medicinoje – visa tai žino ir Homeopatija (straipsnis » čia). Šioje vietoje Jūs paklausite, o prie ko čia 2018 Šuns metai, dovanojamas šuo ir Homeopatija? Atsakysiu – jei žmogaus gimimo datoje yra Jautis ir Ožka (kaip, pavyzdžiui, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje), Šuns metams atėjus, visus metus pas tą žmogų bus Triguba Žemės Bausmė.

Ką dovanoti 2018 metams Triguba žemės bausmė

Tai katastrofiškas Žemės elemento disbalansas organizme. Ir nukenčia dėl to labiausiai kasa, blužnis, skrandis, imuninė bei reprodukcinė sistemos, dantys, inkstai ir t.t. Kai kada tokia Triguba Žemės Bausmė gali iššaukti net sunkius susirgimus (tokius, kaip onkologija). O jei prie viso to prisidės dar ir Jūsų padovanotas šuo, vargu ar jausitės laimingu žmogumi, tokią dovaną padovanojęs…

Ką dovanoti 2018 metams. Reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau rekomenduoti štai ką: jei norite žmogui dovanoti šunį, kad tas šunelis žmogui laimę atneštų, nueikite pas Rytų Mokslų specialistą. Patikėkite, jis viską gražiai paaiškins ir pasakys, kaip tą dovaną įteikti (jei galima). O jei nenorite pas specialistą eiti, patys pažiūrėkite bet kuriame Baczy kalkuliatoriuje (spausti » čia), ar pas žmogų gimimo datoje nėra Drakono, ar Jaučio su Ožka. Toks Jūsų rūpestingumo ženklas bus geriausia dovana bet kam, ką Jūs mylite ir kam nesate abejingi. Galų gale, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dar šiek tiek informacijos:

Svetainėje pasirodė naujas straipsnis, kuriam medžiaga paimta iš realios konsultacijos. Tai buvo konsultacija, kurios metu Moteris klausė, ar santuoka neiširs, ir ką daryti, kad to neįvyktų. Norėdami paskaityti ką tik minėtą straipsnį, paspauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Santykių tipai

Ir dar: 2017.12.18 dieną svetainėje pasirodė naujas straipsnis, kuriame, be techninių dalykų, aš įdėjau Jums nedidelį pasiūlymą. Pažiūrėti tai galima paspaudus nuorodą (spausti » čia) arba paveikslėlį apačioje.

Datų ir laiko parinkimas