Ką dovanoti 2019 metams

Straipsnis Ką dovanoti 2019 metams skirtas pasitinkant Naujuosius 2019. O į straipsnį Ką dovanoti 2023 metams pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metamsKą dovanoti 2019 Kiaulės metams

Ką dovanoti 2019 metams

Kiekvienų naujų metų išvakarėse, daug žmonių savo artimiesiems ir draugams dovanoja ateinančių metų simbolį. Panagrinėkime, ką tokia dovana gali su savimi atsinešti. Tarkim, žmogus, pagal Kinų Saulės kalendorių, yra gimęs Gyvatės dieną bei yra rimtuose santykiuose su antrąja pusele. Ir štai jis gauna dovanų kiaulę taupyklę ar pakabuką su kiaulės atvaizdu ir t.t.. Po tokios dovanos gavimo, žmogaus santykiai iš karto paklius po labai stiprių konfliktinių energijų poveikiu. Ir jei jis tą kiaulę pastoviai laikys netoli savęs ar nešios ant kaklo pasikabinęs (pakabuko atveju), pakankamai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Štai dėl ko straipsnį pradedu nuo to, ko geriau nedovanoti, jei nesate nieko girdėję apie Rytų Horoskopo personažų sąjungas ir konfliktus. Kiti niuansai – tekstuose žemiau.

Kiaulės metai 2019

Kam gali būti pavojinga Gyvatė

Kaip jau rašiau straipsnyje Kiaulės metai 2019, rimtesnių pokyčių bet kurie Kiaulės periodai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, savo gimimo datoje turi Gyvatę. Tame straipsnyje rašiau, kad bet kuriais Kiaulės periodais, viską lemia Gyvatės vieta gimimo datoje. O kodėl būtent apie Gyvatę kalba eina, kai kalbėti reikėtų apie Kiaulę? Todėl, kad visose Rytų Mokslų sistemose, Kiaulė ir Gyvatė yra didžiausi priešai. Ir kai jie susitinka, jie visada konfliktuoja. O susitikti jie gali bet kada ir bet kur. Ir tie jų susitikimai gali įtakoti bet kurias žmogaus gyvenimo sferas – asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. Tuo tikslu ir parengiau šį straipsnį, kad artėjant 2019 metams, žmogus galėtų apsisaugoti pats ir nepakenkti kitam.

Ką reikėtų žinoti, kad nepakenkti

Pirminei analizei reikėtų žinoti bent jau gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei visa tai žinote, pereikite prie tekstų žemiau. Bet jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, galite tai sužinoti internetinių kalkuliatorių pagalba (spausti čia) arba pas bet kurį Rytų mokslų specialistą. Dar galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.

soltiseg send e-mail

Ką dovanoti 2019 metams – maksimaliai trumpai:

• 2019 metų šeimininkei (Kiaulei), patinka namų jaukumas, rūpestis, šiluma. Todėl, 2019 metams, geriausia dovanoti kažką iš namų apyvokos reikmenų, kurie simbolizuotų rūpestį, šilumą ir jaukumą. Tai galėtų būti flanelės pižama, šlepetės, minkštas chalatas ir t.t. Taip pat tai galėtų būti buitinė ar virtuvės technika. Tačiau ta technika turi turėti praktinę reikšmę, nes Kiaulė – praktiškas gyvūnėlis;

• Jei ruošiatės dovanoti brangenybes, geriausia dovanoti dirbinius iš natūralių medžiagų (pavyzdžiui – akmens). Taip pat tiks gaminiai iš aukso, sidabro, platinos;

• Jei dovanosite gėles ar augalus, dovanokite moliniuose vazonuose, nes vazonas – Žemės elementas;

• 2019 metai – Žemės elemento ant Vandens elemento metai. Todėl, vyrams Naujųjų sutikimui, patartina rengtis klasikinį (šiek tiek konservatyvų) variantą, nes jie atstovaują Žemę šiais metais. O Moterims, rengtis kažką, kas simbolizuotų tekėjimą, nes jos 2019 metais atstovaus Vandenį;

• Pasipuošimui puikiai tiks papuošalai iš aukso, sidabro, platinos. Ypač – iš/su natūraliais akmenimis.

Ką dovanoti 2019 metams – trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau rekomenduoti štai ką: jei norite žmogui dovanoti kiaulytę, kad ta kiaulytė žmogui laimę atneštų, nueikite pas Rytų mokslų specialistą. Patikėkite, jis viską gražiai paaiškins ir pasakys, ką dovanoti 2019 metams, kaip tą dovaną įteikti (jei galima), ir ko nedovanoti. O jei nenorite pas specialistą eiti, patys pažiūrėkite bet kuriame Baczy kalkuliatoriuje (spausti » čia), ar pas žmogų gimimo datoje nėra Gyvatės. Toks Jūsų rūpestingumo ženklas bus geriausia dovana bet kam, ką Jūs mylite ir kam nesate abejingi. Galų gale, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, ar tiesiog jau pamiršote kaip tai sužinoti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Dar šiek tiek informacijos:

Jei jau kalba užėjo apie Gyvatę, tai 2017 metais svetainėje patalpinau kelis straipsnius, kurie tikrai aktualūs būtent Kiaulės (Šerno) metais. Pirmasis straipsnis – Poros suderinamumas. Jame yra šiek tiek informacijos, kodėl ne visada Kiaulė (refleksų lygmenyje) puola Gyvatę. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Poros suderinamumas

Kitas straipsnis, kuris irgi gali būti aktualus Kiaulės metais – Kada mesti rūkyti. Apie šį straipsnį aš užsimenu irgi ne šiaip sau. Reikalas tame, kad gerai išmanant Rytų technikas, negatyvius dalykus galima paversti pozityviais. Minėtame straipsnyje aš ir parašiau, kaip tai daroma. Norint patekti į puslapį su šiuo straipsniu, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Kiaulės metai 2019 Kada mesti rūkyti