Ką dovanoti 2020 metams

Straipsnis Ką dovanoti 2020 metams skirtas pasitinkant Naujuosius 2020. O į straipsnį Ką dovanoti 2023 metams pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metamsKą dovanoti 2020 metams

Ką dovanoti 2020 metams

Kiekvienų naujų metų išvakarėse visada rašau beveik tokį patį tekstą, kad labai daug žmonių, ateinančių naujų metų proga, savo artimiesiems ir draugams dovanoja ateinančių metų simbolį. Bet ar visada tai atneša tik gerų dalykų dovanos gavėjui. Tarkim, žmogus, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimęs Arklio dieną bei yra rimtuose santykiuose su savo antrąja pusele. Ir štai jis gauna dovanų pakabuką su žiurkės atvaizdu. Po tokios dovanos gavimo, žmogaus santykiai iš karto paklius po labai stiprių konfliktinių energijų poveikiu. Ir jei jis tą žiurkę pastoviai laikys netoli savęs ar nešios su savimi, pakankamai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Štai dėl ko straipsnį pradedu nuo to, ko geriau nedovanoti, jei nesate nieko girdėję apie Rytų Horoskopo personažų sąjungas ir konfliktus. Paveikslėlyje žemiau kaip tik ir matosi, kad Žiurkė su Arkliu yra tiksliai vienas priešais kitą. O tai – konfliktas. Kiti niuansai – tekstuose žemiau.

Ką dovanoti 2019 metams

Ką dar reikėtų žinoti, kad nepakenkti su dovana

Pradžiai, reikėtų žinoti bent jau žmogaus gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei visa tai žinote, pereikite prie tekstų žemiau. Bet jei minėtų dalykų nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Ką dovanoti 2020 metams. Maksimaliai trumpai:

Žiurkė – stiprus, ryžtingas ir praktiškas gyvūnas. Jai nepatinka katės, spąstai, praktinės vertės neturintys bei pigūs daiktai. Todėl iš pradžių įdedu sąrašą to, ko nereikėtų dovanoti 2020 metams:

Negalima dovanoti Moterims: pigios parfumerijos, bižuterijos, virtuvinių peilių, gyvos žiurkės, kačiuko, minkštų žaislų-gyvūnų, rankinės, pirštinių, veidrodžio, žvakių, apatinių, gėlių ir t.t.;

Negalima dovanoti vyrams: odekolono, alkoholio, skutimosi priemonių, laikrodžio, kaklaraiščio, piniginės, puskojinių, žiebtuvėlio, apatinių ir t.t.;

O čia tai ką galima dovanoti 2020 metams:
Sūrių rinkinį (rimto gamintojo), belaidę pelę, lanksčią klaviatūrą, sidabrinį ar paauksuotą stalo reikmenų komplektą, krištolines taures, brangius juvelyrinius dirbinius, romantinę vakarienę prie žvakių, bilietus į spektaklį, arbatos ar kavos rinkinį, brangią dėžutę ar nedidelį seifą papuošalams bei dokumentams, automobilio aksesuarus, video registratorių, durų signalizaciją, belaides ausines, MP3 grotuvą, radiju valdomą mašiną, teleskopą, stalo žaidimą, druskos ir pipirų malūnėlius, kulinarinių receptų knygą, gerą buitinę techniką, brangų termosą, dolerių medį, spausdintuvą telefonui, lagaminą su ratukais ir t.t.

Kam gali būti pavojinga Žiurkė

Kaip jau rašiau straipsnyje Žiurkės metai 2020, rimtesnių pokyčių Žiurkės metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Arklį (pagal Kinų Saulės kalendorių). Straipsnyje labai glaustai parašiau, kad bet kuriais Žiurkės periodais, viską lemia Arklio vieta žmogaus gimimo datoje. Dar tame straipsnyje sužinosite, kad kai Žiurkė su Arkliu susitinka, jie visada konfliktuoja. Ir tie jų konfliktai, gali įtakoti bet kurias žmogaus gyvenimo sferas: asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su simpatiškomis žiurkėmis, laikančiomis metalinius instrumentus.

Beje, Žiurkė pavojinga būti gali ne tik konfliktu, bet ir draugyste. Straipsnyje Žiurkės metai: pastabos, kaip tik ir aprašyta, kaip Žiurkės draugystė su Jaučiu, gali išardyti santykius žmogui, jei jis yra gimęs Jaučio dieną bei yra santykiuose su savo antrąja pusele. Į minimą straipsnį galite patekti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Žiurkės metai: pastabos.

Žiurkės metai 2020Žiurkės metai pastabos

Ką dovanoti 2020 metams. Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai, kaip ir ankstesniais metais, norėčiau rekomenduoti štai ką: jei norite žmogui dovanoti Žiurkę, kad ta Žiurkė žmogui laimę neštų, nueikite pas bet kurį Rytų Mokslų specialistą. Jis pasakys, ar Žiurkę Jūsų pasirinktam žmogui dovanoti galima, ar negalima. O jei nenorite pas specialistą eiti, patys pažiūrėkite bet kuriame Baczy kalkuliatoriuje (spausti » čia), ar pas žmogų gimimo datoje nėra Arklio. Tokiu būdu Jūs bent minimaliai pasirūpinsite artimu savo. Ir tai bus geriausia dovana jam, nes Jūs bandysite jį apsaugoti. Galų gale, jei jau visai nežinote ką daryti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui), ir mes tikrai ką nors sugalvosime.