Ką dovanoti 2021 metams

Straipsnis Ką dovanoti 2021 metams skirtas pasitinkant Naujuosius 2021. O į straipsnį Ką dovanoti 2023 metams pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metamsKą dovanoti 2021 metams

Ką dovanoti 2021 metams

Kiekvienų naujų metų išvakarėse visada rašau, kad labai daug žmonių, ateinančių naujų metų proga savo artimiesiems ir draugams dovanoja ateinančių metų simbolį. Bet ar visada tai atneša tik gerų dalykų dovanos gavėjui. Tarkim, žmogus, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimęs Ožkos dieną bei yra rimtuose santykiuose su savo antrąja pusele. Ir štai jis gauna dovanų pakabuką, amuletą, statulėlę ar kažką su Jaučio atvaizdu. Po tokios dovanos gavimo, žmogaus santykiai iš karto paklius po labai stiprių konfliktinių energijų poveikiu. Ir jei jis tą Jautį pastoviai laikys netoli savęs ar nešios su savimi, pakankamai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Štai dėl ko straipsnį pradedu nuo to, ko geriau nedovanoti, jei nesate nieko girdėję apie „Rytų Horoskopo personažų“ sąjungas ir konfliktus. Paveikslėlyje žemiau matosi, kad Jautis su Ožka yra vienas priešais kitą. O tai tikrai nemažas konfliktas (švelniai tariant). Plačiau apie tai – tekstuose žemiau.

Ką dovanoti 2019 metams

Ką dar reikėtų žinoti, kad nepakenkti su dovana

Reikėtų žinoti žmogaus gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei tai žinote, pereikite prie tekstų žemiau. Bet jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Ką dovanoti 2021 metams. Maksimaliai trumpai:

Jautis – labai praktiškas gyvūnas. Todėl jam patinka praktiški ir naudingi daiktai, ypač – mechanizmai. Tai gali būti: laikrodis, buitinė technika, instrumentai, užvedamas mechaninis žaislas, portmonė, brangus rašiklis ar parkeris, organaizeris, darbo stalo komplektas ir t.t.. Dar gali būti personalizuota dovana. Pavyzdžiui: vardinė užrašų knyga, foto-kristalas, saldumynas, su dovaną gausiančio inicialais ir t.t..

Verslo suvenyrai ar dovanos. Tai dovanos, kurios turi įtakos įvaizdžiui ir reputacijai. Todėl gal nereikėtų naujametiniame įmonės vakarėlyje kolegoms dovanoti kokių nors niekam nereikalingų puodelių ar raktų pakabukų. Verčiau, jei jau tikrai norite nustebinti savo dovanomis, dovanokite gerą portfelį ar brangų vizitinių kortelių dėklą, gerą biuro priemonių komplektą ir t.t. O be to, jei jau kalba užėjo apie vakarėlius, Jaučio metai 2021 tikrai tiks kolegų nustebinimui, jei jiems parengsite kokį nors šventinį vaidinimą, kuriame jiems bus duotas koks nors vaidmuo. Tokia dovana ilgam liks Jūsų kolegų ir draugų atmintyje.

Kam gali būti pavojingas Jautis

Kaip jau rašiau straipsnyje Jaučio metai 2021, rimtesnių pokyčių Jaučio metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Ožką. Ten taip pat parašiau, kad visais Jaučio periodais viską lemia Ožkos buvimo vieta gimimo datoje. Dar straipsnyje sužinosite, kad kai Jautis su Ožka susitinka, jie visada konfliktuoja. Ir tie jų konfliktai gali įtakoti bet kurias žmogaus gyvenimo sferas: asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Jaučiu rusvame fone.

Beje, Jautis pavojingas ne tik konfliktu, bet ir draugyste. Straipsnyje Jaučio metai – pastabos prašyta, kaip Jaučio draugystė su Žiurke gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Žiurkės dieną bei turinčiam antrąją puselę. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Jaučiu melsvame fone.

Jaučio metai 2021Jaučio metai pastabos

Kam dar gali būti pavojingas Jautis

Kita sritis, kurioje Jautis irgi gali atidirbti pilnai – sveikata. Rytų Medicinoje jau kelis tūkstančius metų gerai žinoma, kas yra „Žemės disbalansas“. Ir ne tik Rytų Medicinoje tai žinoma, bet ir Homeopatijoje. Šioje vietoje Jūs paklausite, o prie ko čia Jaučio metai 2021, dovanojamas Jautis ir Homeopatija? Atsakysiu, jei žmogaus gimimo datoje yra Šuo ir Ožka (kaip, pavyzdžiui, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje), Jaučio metams atėjus, visus metus pas tą žmogų bus Triguba Žemės Bausmė. Tai katastrofiškas Žemės elemento disbalansas organizme. Ir nukenčia dėl to labiausiai kasa, blužnis, skrandis, imuninė bei reprodukcinė sistemos, dantys, inkstai ir t.t. Kai kada tokia Triguba Žemės Bausmė gali iššaukti net sunkius susirgimus (tokius, kaip onkologija, pankreatitas ir t.t.). O jei prie viso to prisidės ir Jūsų padovanotas Jautis, vargu ar jausitės laimingi, tokią dovaną padovanoję. Juolab, yra net mirusių vakarų medicinos sveikatos ministrų, kurie gal net ir nežinojo apie tokią Bausmę jų Likime esant.

Jaučio metai 2021 Žemės bausmė

Ką dovanoti 2021 metams. Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau rekomenduoti štai ką: jei norite žmogui dovanoti Jautį (kaip amuletą, pakabuką ir t.t.), kad tas Jautis žmogui laimę neštų, nueikite pas bet kurį Rytų mokslų specialistą. Jis pasakys, ar Jautį Jūsų pasirinktam žmogui dovanoti galima, ar ne. O jei nenorite pas specialistą eiti, patys pažiūrėkite bet kuriame Baczy kalkuliatoriuje (spausti » čia), ar pas žmogų gimimo datoje nėra Ožkos. Tokiu būdu Jūs bent minimaliai pasirūpinsite artimu savo. Ir tai bus geriausia dovana jam, nes Jūs bandysite jį apsaugoti. Galų gale, jei jau visai nežinote ką daryti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui), ir mes tikrai ką nors sugalvosime.