Ką dovanoti 2022 metams

Straipsnis Ką dovanoti 2022 metams skirtas pasitinkant Naujuosius 2022. O į straipsnį Ką dovanoti 2023 metams pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metamsKą dovanoti 2022 metams

Ką dovanoti 2022 metams

Kiekvienų naujų metų proga žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet ar visada tai atneša tik gerų dalykų. Tarkim, žmogus yra gimęs Beždžionės dieną, yra santuokoje ar gyvena kartu su savo antrąja pusele ilgiau kaip 3 mėnesius. Ir štai jis gauna dovanų Beždžionės amuletą, pakabuką, statulėlę ir pan.. Po tokios dovanos gavimo, jei jis tą Beždžionę pastoviai laikys netoli savęs ar nešios su savimi, labai greitai dovanos gavėjo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Štai dėl ko straipsnį pradedu nuo to, ko geriau nedovanoti, jei nesate girdėję apie Rytų Horoskopo personažų konfliktus. Paveikslėlyje žemiau matosi, kad Tigras ir Beždžionė yra vienas priešais kitą. O tai reiškia labai stiprų konfliktą.

Ką dovanoti 2019 metams

Ką dar reikėtų žinoti, kad nepakenkti su dovana

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Ką dovanoti 2022 metams Pakabukas su tigru

Ką dovanoti 2022 metams. Maksimaliai trumpai:

Tigras nemėgsta sėdėti vietoje, daug medžioja. Todėl labai gera dovana Tigro metų proga bus prekės kelionėms, žygiams, iškyloms, sportui ir t.t.. Tigras taip pat neatsisakys gražaus, plėšraus automobilio ar lenktyninio dviračio, jį nudžiugins kelionė į egzotišką šalį ar pažintinė ekskursija;

Tigras supranta ir vertina grožį, yra romantiškas ir turi puikų skonį. Todėl dovanai puikiai tiks teptukai, dažai, fotoaparatas ar muzikos instrumentas, rankų darbo vyno taurės, romantiška vakarienė prie žvakių;

Tigrui patinka šiuolaikinės technologijos. Todėl dovanai tiks stilingas MP3 grotuvas, kompiuteris, mobilusis telefonas, naujas šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, dulkių siurblys ar elektrinis skustuvas. Svarbu, kad puikios techninės charakteristikos būtų harmoningai derinamos su techninės naujovės dizainu, nes Tigras mėgsta eleganciją ir prašmatnumą.

Kadangi tigrai priklauso kačių šeimai, jie mėgsta žaisti kaip naminės katės. Todėl Tigro metų proga taip pat galima dovanoti visokius techninius žaislus ir žaidimų įrangą.

Ką dovanoti 2022 metams Tigro tattoo

Kam gali būti pavojingas Tigras

Straipsnyje Tigro metai 2022 parašyta, kad rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Ten taip pat parašyta, kad  kalendoriniais Tigro periodais viską lemia Beždžionės vieta žmogaus gimimo datoje, ir kad kai Tigras susitinka su Beždžione, jie visada konfliktuoja. O tie jų konfliktai gali įtakoti žmogaus asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru mėlyname fone.

Beje, Tigras pavojingas ne tik konfliktu, bet ir draugyste. Straipsnyje Tigro metai: pastabos prašyta, kaip Tigro draugystė su Kiaule gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Kiaulės dieną bei turinčiam antrąją puselę. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru pilkame fone.

Tigro metai 2022Tigro metai. Pastabos

Ką dovanoti 2022 metams. Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau rekomenduoti štai ką: jei norite žmogui dovanoti Tigrą (kaip amuletą, pakabuką ir t.t.), kad tas Tigras žmogui laimę neštų, nueikite pas bet kurį Rytų mokslų specialistą. Jis pasakys, ar Tigrą Jūsų pasirinktam žmogui dovanoti galima, ar ne. O jei pas specialistą eiti nenorite, tuomet patys pažiūrėkite bet kuriame Baczy kalkuliatoriuje (spausti čia), ar pas žmogų gimimo datoje nėra Beždžionės. Tokiu būdu Jūs bent minimaliai pasirūpinsite artimu savo. Ir tai bus geriausia dovana jam, nes Jūs bandysite jį apsaugoti. Galų gale, jei jau visai nežinote ką daryti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) – tikrai ką nors sugalvosime.