Kiaulės metai 2019

Kiaulės metai 2019, pagal Kinų Saulės kalendorių, į Lietuvą atėjo 2019.02.04 17:41 val. Vilniaus laiku, į Angliją – 15:41 val. Londono laiku, į Vokietiją – 16:41 val. Berlyno laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kuriame vasario 1, 2, 3 ir 4-a (iki 17:41 val.) – Šuns metai (rudos rodyklės), o vasario 5 – Kiaulės metai (mėlyna rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Kiaulės metai Lietuvoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, prasidėjo 2019.02.04 17:41 val. Vilniaus laiku. Tik nepainiokite Kinų Saulės kalendoriaus naujų metų pradžios, su Kinų Naujųjų metų šventimu, nes tai – skirtingi dalykai.

Kiaulės metai 2019 Kinų saulės kalendoriuje

Kiaulės metai 2019. Bendra informacija

Jei dalyvautumėte kokiame nors Rytų Metafizikos seminare, ten išgirstumėte, kad Kiaulė apie save duoda žinoti ne nuo 2019.02.04, bet jau nuo 2018 m. lapkričio. Taip yra dėl to, kad lapkritis – Kiaulės mėnuo. Todėl, jei prisimenate gerus gyvenimo periodus, prasidėjusius atėjus būtent Kiaulei, galite drąsiai planuoti eilinį pagerėjimą Likime, visus 2019 metus (2019.02.04 – 2020.02.04). O ką dar Kiaulė gali atnešti, skaitykite po žemiau esančiais paveikslėliais.

Kiaulės metai 2019

Kiaulės metai 2019. Smalsiems

Jei norite paskaityti ką dovanoti 2019 metams, kad ateinantys metai būtų geresni nei buvę, paspauskite žemiau esantį paveikslėlį su Kiaule ir Gyvate medaliuose.

O tiems, kas gilinasi į Rytų metafiziką, 2018.09.27 dieną svetainėje pasirodė straipsnis Kas yra U-SIN. Ten labai lengvų pavyzdžių pagalba paaiškinama, kas gyvenimą gali pagerinti, o kas – apgadinti. Į minimą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama.

Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcijaKą dovanoti 2019 Kiaulės metams

Kiaulės metai 2019 gimusiems Gyvatės periodais:

Rimtesnių pokyčių bet kurie Kiaulės metai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Gyvatę. Ne išimtis ir 2019-ieji. Čia svarbiausia, kurioje vietoje yra ta Gyvatė. Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Kiaulės metai 2019 gimusiam Gyvatės metais

Jei žmogus gimė Gyvatės metais (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013) [žiūrėti » čia], pokyčiai palies asmeninį žmogaus gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai, tai lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, kurios pirmiausiai priima kalendorinių Metų energijų atakas. Todėl, kai kuriose sistemose, labiausiai žiūrimi būtent žmogaus gimimo metai. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Gyvatės metais.

Gyvatė metuose Datų ir laiko parinkimas

Kiaulės metai 2019 gimusiam Gyvatės mėnesį

Jei žmogus gimė Gyvatės mėnesį (apytiksliai – tarp gegužės 6-os ir birželio 7-os dienų), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. O jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. Bet tai dar ne viskas – jei kalba eitų apie Moterį, 2018 m. lapkritį ir visus 2019 m., Moteris gali gauti pasiūlymą tekėti. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Gyvatės mėnesį.

Gyvatė mėnesyje Datų ir laiko parinkimas

Kiaulės metai 2019 gimusiam Gyvatės dieną

Jei žmogus gimė Gyvatės dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų esamai ar būsimai antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos taip vadinamus žmogaus Likimo Partnerio Namus. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, „gyvena ir/ar lankosi“ žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Ir, kaip rodo statistika, dažniausiai būna santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Gyvatės dieną.

Gyvatė dienoje Datų ir laiko parinkimas

Kiaulės metai 2019 gimusiam Gyvatės valandą

Jei žmogus gimė Gyvatės valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra Romantikos žvaigždė (straipsnis čia) ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Gyvatės valandą.

Gyvatė valandoje Datų ir laiko parinkimas

Jei nežinote gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių

Primenu, jei savo ar savo artimo žmogaus gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dar šiek tiek informacijos

2019 metai, yra Žemės In ant Kiaulės, metais. Todėl visi, gimę Žemės Jan dienomis, visus 2019 metus (2019.02.04 – 2020.02.04), gali patirti problemų santykiuose ir finansų srityje. Apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį Turtų ir Santykių vagys. Tai jei Jūsų artimieji ar Jūs esate gimę Žemės Jan dieną, tikrai patarčiau skirti dėmesio šios problemos analizei. Tik nesiimkite vakarietiškų apsaugų, nes tik pinigus į balą išmesite. Nors, tiesą sakant, tai irgi bus Turtų vagies pamaitinimas.

Santykių ir turtų vagys Likimo analizė

Ir dar šiek tiek

2017 metais svetainėje patalpinau kelis straipsnius, kurie tikrai aktualūs būtent Kiaulės (Šerno) metais. Pirmasis straipsnis – Poros suderinamumas. Jame yra šiek tiek informacijos, kodėl ne visada Kiaulė (refleksų lygmenyje) puola Gyvatę. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku.

Poros suderinamumas

Kitas straipsnis, kuris irgi gali būti aktualus Kiaulės metais – Kada mesti rūkyti. Apie šį straipsnį aš užsimenu irgi ne šiaip sau. Reikalas tame, kad gerai išmanant Rytų technikas, negatyvius dalykus galima paversti pozityviais. Minėtame straipsnyje aš ir parašiau, kaip tai daroma. Norint patekti į puslapį su šiuo straipsniu, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Kiaulės metai 2019 Kada mesti rūkyti

Kiaulės metai 2019 – dar keli niuansai

• Jei turite galimybę, visus 2019 metus (2019.02.04 – 2020.02.04), venkite ilgesnių kelionių į Pietvakarius. Toje kryptyje „įsitaisiusi“ visose Rytų technikose gerai žinoma Geltonoji 5. O ji, jei ją aktyvuosite (kelione ar kitais dalykais), gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;

• Ta pati Geltonoji 5, visiems 2019 metams, „įsikurs“ ant įėjimo į namą/butą durų, jei durys Pietvakariuose. Todėl, jei taip yra, reikėtų visus 2019 metus pagyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės sušvelninimo. Jei nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės į bet kurį Rytų Mokslų specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose – efektas bus atvirkščias;

• Ta pati Geltonoji 5, visiems 2019 metams, „įsikurs“ visuose namų/butų Pietvakariniuose kambariuose. Ką ji gali pridaryti – jau rašiau. Duotuoju atveju, geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo Pietvakarinės sienos patraukti. Dar lovos negalima statyti taip, kad įėjimo į kambarį durys atsidurtų Pietvakariuose (žiūrint iš lovos).

Trumpas reziumė

Viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų Mokslai rekomenduotų Kiaulės periodams. O be to ir būtinybės nėra, nes ne visi turi Gyvates savo gimimo datoje. Bet tos Geltonosios 5, saugotis būtina. Beje, visada stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus – jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula savo noru. Niekada. Ir neverskite jų to daryti. Geriau jau pereikite miegoti šalia jų ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo/buto Žvaigždute.

Ir dar: 2018.06.13 dieną į svetainę talpindamas straipsnį „Santykių krizė Likime“, rašiau: „O ar pildysis straipsnyje aprašytos prognozės, matysis po trijų mėnesių, kai ateis jau ne kartą straipsnyje minėtas 2018 m. rugsėjis“. Tai štai, rašant šias eilutes, už lango yra 2018 m. rugsėjo 17 diena. O lygiai prieš dvi dienas, straipsnyje prognozuota krizė – įvyko. Todėl, jei Jums įdomu, kas buvo prognozuota ir kas įvyko, spauskite žemiau esantį paveikslėlį, ir skaitykite.

Santykių krizė Likimo knygoje