Kiaulės metai – pastabos

Kiaulės metai: pastabos. Šiame straipsnyje įdėtos kelios pastabos apie tai, kaip ateinantys ar jau atėję metai gali įtakoti žmogaus gyvenimą, jam to visiškai nesitikint. Medžiaga straipsniui paimta iš 2018 m. (Šuns metų) konsultacijų, kai dėl įvairių bei netikėtų problemų, kreipėsi daug Gaidžio metais gimusių žmonių. Ir tai turėtų būti keista, nes Šuo visada konfliktuoja su Drakonu, o ne su Gaidžiu. Tai kas gi nutiko, kodėl su problemomis kreipėsi tiek daug žmonių, gimusių būtent Gaidžio metais?

Kiaulės metai - pastabos

Kiaulės metai. Įvadas

Žiūrint į viršuje esantį paveikslėlį matosi, kad kai susitinka Gaidys ir Šuo, jie sukuria taip vadinamą „Nesantaikos įnešimo konfliktą“. O kur yra konfliktas, ten ir pasekmės visada nelabai geros. Ypač tada, kai einamieji kalendoriniai metai yra Šuns metai, o žmogus yra gimęs Gaidžio metais. Pastabesnis skaitytojas iš karto paklaus, kodėl svetainės straipsnyje Šuns metai 2018, apie šį konfliktą neužsimenama? Atsakysiu – „Nesantaikos įnešimo konfliktai“ suveikia ne visada ir ne visiems. O jei paklausite, kodėl atėjęs Šuo puola ne tik Drakoną bet ir Gaidį, atsakysiu taip: Drakonas ir Gaidys yra geriausi draugai (kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje). Todėl čia galioja paprasta taisyklė: mano priešo draugas, man – priešas. Štai dėl ko į mane 2018 m. (Šuns metais) kreipėsi tiek daug Gaidžio metais gimusių žmonių.

Šešios sąjungos Datų parinkimas

Tęsiam situacijos analizę

Kadangi straipsnyje labiau kalbama apie Kiaulės metus, panagrinėkime kokiais metais gimusiems žmonėms reikėtų būti atsargesniais būtent Kiaulės metais. Pradėsiu nuo to, kad didžiausias grėsmes Kiaulės metai sukelti gali Gyvatės metais gimusiems žmonėms. O kadangi Gyvatė draugauja su Beždžione (pagal šiek tiek aukščiau esantį paveikslėlį), Kiaulės metai gali nemalonumų atnešti ir Beždžionės metais gimusiems žmonėms. Todėl, jei esate gimę Beždžionės metais, Jums taip pat reikėtų būti labiau dėmesingiems Kiaulės metais.

Dar Kiaulė gali pridaryti bėdų gimusiems Tigro dieną, jei jie yra santykiuose (turi parterį). Trumpiau sakant, jei Jūs gimėte Tigro dieną, atėjusi 2019 metų Kiaulė gali su savimi nusivesti Jūsų antrąją puselę. Taip yra dėl to, kad Tigras ir Kiaulė – geriausi draugai (kaip parodyta paveikslėlyje viršuje).

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dar kelios pastabos

Jei dėl kokių nors priežasčių straipsnyje esančios nuorodos į svetainės straipsnius nesuveikė, žemiau įdedu du paveikslėlius, kuriuos paspaudę, pateksite į reikiamus svetainės straipsnius. Malonaus skaitymo.

Kiaulės metai 2019Kinų saulės kalendorius