Likimo analizė

Likimo analizė ir korekcijos Rytų technikų pagalba ypatingos tuo, kad Likimą ir Sėkmę galima ne tik matyti, bet ir koreguoti. Pavyzdžiui, sistemos Baczy pagalba galima skaityti ne tik praeitį, bet ir ateitį.

Likimo analizė

Likimo analizė. Baczy

Su likimo analize labai gerai dirba Baczy, arba „Keturių Likimo Stulpų“ sistema. Šiai sistemai jau beveik 4.000 metų. Šio laikotarpio tikrai pakanka, kad sistema mokėtų pakankamai gerai skaityti žmogaus likimo knygą. Kaip pavyzdį paimsiu 2016 m. prezidento rinkimus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Meistrai ir mokytojai beveik 100% iš anksto pasakė, kas taps prezidentu. O jei paklausite, ko prireikė tokių puikių rezultatų gavimui, atsakymas bus paprastas – pretendentų likimo knygos analizės Baczy metodu. Tik pabandykite įsivaizduoti, kokio stiprumo yra įrašas vieno žmogaus likimo knygoje, lyginant su kelių šimtų milijonų rinkėjų valia. Ir tada tikrai suprasite, kad ir Jūsų likimo knyga nėra paprasta brošiūra.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai

Kitos mano svetainės straipsnyje Likimo analizė savarankiškai rašau, kad Likimo analizė nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso tik nuo to, ką žmogus nori matyti. Tame straipsnyje parašyta kaip vakarietišką gimimo datą paversti į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. O straipsnio pabaigoje aprašyta kas yra Poros suderinamumas. Daugiau apie viską galite paskaityti paspaudę viršuje esantį paveikslėlį. O jei norite, kad analizę atlikčiau aš, paslaugą galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Trumpas reziumė

Pabaigai norėčiau pasakyti apie sąvokas, kurias žmonės gana dažnai traktuoja neteisingai. Kalba eina apie Likimą ir Likimo Knygą. Iš tikrųjų, tai nėra tas pats. Likimo Knyga yra instrumentų ir instrukcijų rinkinys, kurie žmogui duoti atidirbti viską, kas yra įrašyta jo Likime. Vieni – patys su viskuo susitvarko, kitiems – reikia padėti. Pavyzdžiui, jei Jūs gyvenate Vilniuje ir norite nemokamai susirasti datą ir laiką svarbaus reikalo pradžiai, spauskite nuorodą Laiko parinkimas Vilniuje arba žemiau esantį paveikslėlį.

Laiko parinkimas Vilniuje