Naujametinė eglutė 2017

Straipsnis Naujametinė eglutė 2017 skirtas pasitinkant Naujuosius 2017. O į straipsnį Kada puošti eglutę 2023 – 2024 pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žaliu Drakonu.

Kada puošti eglutę 2023 - 2024Naujametinė eglutė 2017

Naujametinė eglutė 2017

Naujametinė eglutė. Naujuosius 2017-us metus vyras ir žmona nusprendė sutikti restorane: „Nors kartą atsilaisvinsime nuo rūpesčių naštos, juolab – pinigų tai yra“. Naujametinė eglutė spindi girliandomis, staliukas dviem, prieblanda, žvakės. Ir čia, svarstydamas apie praėjusius metus, vyras šiek tiek nusiminęs pasakė, kad jis negali praėjusių metų laikyti sėkmingais, nes vienas reikalas taip ir nebuvo išspręstas.

Žmona atsakė: O tu pasižiūrėk į eglutę, ar nieko nematai?.

Vyras supratęs, kad žmona bando nukreipti jo dėmesį nuo niūrių minčių, pradėjo žiūrėti į eglutę.

Tu kai ko nepastebėjai, – pasakė žmona, – Ant eglutės taip pat ne visos liepsnelės dega. Bet kol į tai neatkreipi dėmesio, eglutė juk neatrodo mažiau graži…

Naujametinė eglutė ir Fengšui:

1. Fengšui sistemoje eglutė, kaip aktyvatorius – per silpna. Jei, tarkim, gerame namo/buto sektoriuje pastatyti lovą ir joje miegoti visus metus, rezultatai žinoma bus neįtikėtinai puikūs. Tačiau eglutės juk niekas nelaiko visus metus;

2. Fengšui sistemoje be ateinančių metų energijų yra namo/buto sektorių energijos, kurios „dirba“ ne tik vienos pačios, bet dar ir sąveikauja su ateinančiomis metų energijomis, kurios taip pat „sukrenta“ į tuos jau minėtus namo/buto sektorius. Ir tikrai ne visada tos energijos susidraugauja.

Artėjant Gaidžio metams 2017

Eglutė ir QMDJ:

3. QMDJ sistemoje viršuje aprašyto balagano nėra. QMDJ sistemoje svarbiausias yra pirmo girliandos uždegimo momentas. Ir tai iš tikrųjų unikalu, nes eglutės aktyvavimo momentas dirbs visus metus. Štai kas yra eglutės papuošimas pagal QMDJ. Štai kas yra impulso ir pradžios momento jėga, apie kuriuos pastoviai rašoma ne tik svetainėje, bet ir internete. Pavyzdžiui, aš vienos savo mokinės paklausiau, kiek eilučių parodys Google-as, jei naršyklės laukelyje įrašysi žodį „QMDJ“. Ji atrašė – „Na taip begalės Apie 50.700 rezult.“. Bet ji neparašė, kad Google-o surasti straipsniai parašyti visomis kalbomis, išskyrus – Lietuvių. Šioje vietoje tikrai gaila, kad Lietuvoje ši sistema nėra plačiai naudojama. Gal dėl to ir šypsosi mūsų kraštuose kiek rečiau nei svetur. Gal dėl to Jūs ir skaitote šį straipsnį, kad norite šypsotis dažniau… Su ateinančiais Naujais 2017 metais. Laimės, Meilės ir Džiaugsmo Jums bei Jūsų Šeimai.