Šuns metai 2018

Šuns metai 2018, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2018.02.03 23:30 val. Vilniaus laiku, Vokietijoje – 22:30 val. Berlyno laiku, o Anglijoje – 21:30 val. Londono laiku. Tai parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Vasario 1, 2 ir 3 – Gaidžio metai (pilkos rodyklės paveikslėlyje), o vasario 4-a, jau Šuns metai (ruda paveikslėlio rodyklė). O raudona to pačio paveikslėlio rodyklė parodo, kad Šuns metai Lietuvoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, prasidėjo tiksliai 2018.02.03 23:30 val. Vilniaus laiku.

Šuns metai 2018 Kinų Saulės kalendoriuje

Naujausia informacija: 2018.02.21 dienos vakare svetainėje patalpinau naują straipsnį, kuris leis pasirinkti ir išbandyti atrinktus laikus bet kokiems reikalams Londone. Norint patekti į minimą straipsnį iš šio puslapio, spauskite šią nuorodą [spausti » čia].

Senesnė informacija: 2018.01.08, vakare, įdėjau testą Rytų mokslų žinių pasitikrinimui. Norint patekti į puslapį su testu, spauskite šią nuorodą [spausti » čia].

Šuns metai 2018

Šuns metai 2018, gimusiems Drakono periodais:

Rimtesnių pokyčių bet kurie Šuns metai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Drakoną. Ne išimtis ir šie 2018-ieji. Čia svarbiausia, kurioje vietoje yra tas Drakonas. Jei gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių žinote, tada pereikite prie sekančios pastraipos. O jei nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Šuns metai 2018, gimusiam Drakono metais

Jei žmogus gimė Drakono metais (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012) [žiūrėti » čia], pokyčiai palies asmeninį žmogaus gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai, tai lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, kurios pirmiausiai priima kalendorinių Metų energijų atakas. Todėl, kai kuriose sistemose, labiausiai žiūrimi būtent žmogaus gimimo metai. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Drakono metais.

Šuns metai Drakonas Metuose

Gimusiam Drakono mėnesį

Jei žmogus gimė Drakono mėnesį (apytiksliai – tarp balandžio 6-os ir gegužės 6-os dienų), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. O jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. Bet tai dar ne viskas – jei kalba eitų apie Moterį, ji 2017 m. spalį ir visus 2018 m., gali gauti pasiūlymą tekėti. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Drakono mėnesį.

Šuns metai Drakonas Mėnesyje

Gimusiam Drakono dieną

Jei žmogus gimė Drakono dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų esamai ar būsimai antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos taip vadinamus žmogaus Likimo Partnerio Namus. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, „gyvena ir/ar lankosi“ žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Ir, kaip rodo statistika, dažniausiai būna santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Drakono dieną.

Šuns metai Drakonas Dienoje

Gimusiam Drakono valandą

Jei žmogus gimė Drakono valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra Romantikos žvaigždė (straipsnis čia) ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Drakono valandą.

Šuns metai Drakonas Valandoje

Jei nežinote gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių,

Primenu, jei savo ar savo artimo žmogaus gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Šuns metai 2018. Dar keli niuansai:

Jei turite galimybę, visus 2018 metus (2018.02.03 – 2019.02.04), venkite ilgesnių kelionių šiaurę. Toje kryptyje „įsitaisiusi“ visose Rytų technikose gerai žinoma Geltonoji 5 (paveikslėlis žemiau). O ji, jei ją aktyvuosite (kelione ar kitais dalykais), gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;

Šuns metai 2018 Geltonoji 5

Ta pati Geltonoji 5 visiems 2018 metams „įsikurs“ ant įėjimo į namą/butą durų (jei tos durys šiaurėje). Todėl, jei taip yra, reikėtų 2018 metus pagyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės sušvelninimo. Jei nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės į bet kurį Rytų Mokslų specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose – efektas bus atvirkščias;
Ta pati Geltonoji 5 visiems 2018 metams „įsikurs“ visuose namų/butų šiauriniuose kambariuose. Ką ji gali pridaryti – jau rašiau. Duotuoju atveju, geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo šiaurinės sienos patraukti. Na ir žinoma negalima lovos pastatyti taip, kad įėjimo į kambarį durys atsidurtų šiaurėje (žiūrint iš lovos).

Trumpas reziumė

Viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų mokslai rekomenduotų Šuns periodams. O be to ir būtinybės nėra, nes ne visi turi Drakonus savo gimimo datoje. Bet tos Geltonosios 5 saugotis būtina. Todėl, jei jaučiate, kad ta Geltonoji 5 „sukinėjasi“ kažkur apie Jus ar Jūsų artimuosius, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui), ir mes tikrai ką nors sugalvosime.
Beje, visada stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus – jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula savo noru. Niekada. Ir neverskite jų to daryti. Geriau jau pereikite miegoti šalia jų ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo/buto Žvaigždute.

soltiseg send e-mail

Dar šiek tiek informacijos:

Svetainėje pasirodė naujas straipsnis, kuriam medžiaga paimta iš realios konsultacijos. Tai buvo konsultacija, kurios metu Moteris klausė, ar santuoka neiširs, ir ką daryti, kad to neįvyktų. Norėdami paskaityti ką tik minėtą straipsnį, paspauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Santykių tipai