Tigro metai 2022

Tigro metai 2022. Kokias permainas jie neša kiekvienam žmogui ir jo būstui. Jei trumpai, rimtesnių pokyčių Tigro metai 2022 gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę ir kas gimė Kiaulės metais ar Kiaulės dieną. Straipsnio viduryje yra nuoroda į kalkuliatorių, kuris vakarietišką gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu.

Tigro metai 2022

Tigro metai 2022. Bendra informacija

Pagal Kinų Saulės kalendorių Tigro metai 2022 yra Vandeninio Tigro metais. Taip yra dėl to, kad Tigro metai 2022 užrašyti Vandens Jan ir Medžio Jan (Tigro) hieroglifais. O kadangi tai skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2022 metai gauna Vandens bei Medžio spalvas – juodą, mėlyną, žalią, turkio ir t.t. Jei norite sužinoti daugiau apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN Pentagrama. Arba skaitykite tekstus po paveikslėliu, kuriuose rasite informaciją gimusiems Beždžionės periodais.

Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija

Tigro metai 2022 gimusiems Beždžionės metais

Jei žmogus gimė Beždžionės metais (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016), pokyčiai gali paliesti jo asmeninį gyvenimą, santykius, sveikatą, gali tekti persikraustyti ir t.t.. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, reikia apsaugų. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje atrodo gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės metais. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Metų hieroglifas.

Tigro metai 2022. Ataka į gimimo metus

Tigro metai 2022 gimusiems Beždžionės mėnesį

Jei žmogus gimė Beždžionės mėnesį (tarp rugpjūčio 8 ir rugsėjo 8), pokyčiai gali paliesti jo tėvus, brolius, seseris ar kolegas. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, galima prarasti darbą, kils problemų su kolegomis, tėvais ir t.t.. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės mėnesį. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Mėnesio hieroglifas.

Tigro metai 2022. Ataka į gimimo mėnesį

Tigro metai 2022 gimusiems Beždžionės dieną

Jei žmogus gimė Beždžionės dieną, pokyčiai gali paliesti pagrindą po kojomis, namus, sveikatą, antrąją puselę (partnerį, draugą, draugę). Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, reikia apsaugų, nes galima prarasti antrąją puselę (partnerį, draugą, draugę), pagrindą po kojomis, namus, gali kilti problemų su sveikata. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės dieną. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Dienos hieroglifas.

Tigro metai 2022. Ataka į gimimo dieną

Tigro metai 2022 gimusiems Beždžionės valandą

Jei žmogus gimė Beždžionės valandą, pokyčiai gali paliesti verslą, asmeninius projektus, gali kilti problemų su vaikais, persikraustyti ar emigruoti. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, tuomet reikia apsaugų. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės valandą. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Valandos hieroglifas.

Tigro metai 2022. Ataka į gimimo valandą

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dėl dovanų Tigro metams 2022

Ar galima Tigro metams 2022 dovanoti Tigrą kaip amuletą, pakabuką ir t.t.? Galima, jei gausiantis dovaną nėra gimęs Beždžionės metais ar dieną. Plačiau apie tai prašyta straipsnyje Ką dovanoti 2022 metams. Straipsnyje rasite informaciją, kokius dalykus būtina žinoti, kad nupirkta dovana nepridarytų problemų. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose.

Ką dovanoti 2022 metams

Tigro metai 2022. Dar du straipsniai

Patalpų energijos 2022. Tai dar vienas straipsnis, susijęs su 2022-ais metais. Straipsnyje aprašyta į kokius kambarius 2022-ais metais kokios energijos ateina. Pavyzdžiui, Pinigų žvaigždė įsikurs patalpų š. rytuose, Meilės žvaigždė – pietuose, Ligų žvaigždė – pietvakariuose, Barnių žvaigždė – rytuose, Neištikimybių žvaigždė – pietryčiuose, Vagysčių žvaigždė – vakaruose. Daugiau apie visa tai sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2022. O paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru, sužinosite, kaip 2022-ų metų Tigras gali ne tik antrąją puslę atvesti (jei žmogus nėra vedęs ar ištekėjusi), bet ir išardyti santykius žmogui, gimusiam Kiaulės dieną (jei jis yra vedęs ar ištekėjusi).

Patalpų energijos 2022 - FengšuiTigro metai pastabos

Straipsnio pabaigai

Šiame straipsnyje įdėta labai maža dalis to, ką nagrinėja Rytų mokslai. Todėl, jei informacija straipsnyje Jums patiko ir norite daugiau apie tai paskaityti, pirmiausiai pradėkite nuo darbo su  Kinų Saulės kalendoriumi. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais. Jei su Kinų Saulės kalendoriumi jau pažįstami, pabandykite patyrinėti savo Likimo knygą. Į puslapį Likimo analizė savarankiškai pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gimimo datos hieroglifais.

Kinų saulės kalendoriusLikimo analizė savarankiškai