Triušio metai 2023

Triušio metai 2023 rimtesnių pokyčių atnešti gali visiems, kas gimimo datoje turi Gaidį. Jei gimėte Šuns ar Žemės Jan dieną, galite sutikti savo antrąją puselę, savo žmogų. Sužinoti gimimo dienos hieroglifus padės straipsnyje esančios nuorodos Internetinis kalkuliatorius ir Rytų zodiako ženklai.

Triušio metai 2023

Triušio metai 2023 gimusiems Gaidžio metais, mėnesį, dieną ar valandą

1. Jei gimėte Gaidžio metais (1957, 1969, 1981, 1993, 2005), neigiami pokyčiai gali paliesti asmeninį gyvenimą, santykius, sveikatą, gali tekti persikraustyti. Apie problemos sprendimus skaitykite žemiau;

2. Jei gimėte Gaidžio mėnesį (tarp rugsėjo 7 ir spalio 8), rimtų problemų gali kilti su tėvais, broliais ir/ar seserimis, gimine, galima prarasti darbą. Apie problemos sprendimus skaitykite šiek tiek žemiau;

3. Jei gimėte Gaidžio dieną, problemų gali kilti santykiuose, pagrindu po kojomis, namais, sveikata, galite prarasti gyvenimo draugą ar draugę, išsiskirti. Apie problemos sprendimus skaitykite žemiau;

4. Jei gimėte Gaidžio valandą, neigiami pokyčiai gali paliesti Jūsų verslą, asmeninius projektus, gali kilti problemų su vaikais ar reprodukcinės sistemos srityje. Apie problemos sprendimus skaitykite žemiau.

Problemų sprendimas: Geriausias Jūsų sprendimas būtų parašyti man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. Aš pažiūrėsiu Jūsų gimimo datą, atsiųsiu visas reikiamas rekomendacijas, parinksiu apsaugas jei reikės (pavyzdžiui, apsauginį amuletą metams);

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su internetiniu kalkuliatoriumi. Jame įrašę gimimo datą sužinosite, kokie Rytų zodiako ženklai yra Jūsų gimimo datoje. Dar žemiau yra paveikslėlis su visais dvylika Rytų zodiako ženklais. Jį paspaudę galėsite paskaityti apie savo Rytų zodiako ženklą.

Likimo analizė savarankiškai. Kalkuliatorius

Rytų zodiako ženklai

Viso yra dvylika Rytų zodiako ženklų – Tigras, Triušis, Drakonas, Gyvatė, Arklys, Ožka, Beždžionė, Gaidys, Šuo, Kiaulė, Žiurkė, Jautis. Straipsnyje Rytų zodiako ženklai yra paveikslėliai-nuorodos, kuriuos paspaudus pateksite į pasirinkto Rytų zodiako ženklo puslapį. Ten ir galėsite paskaityti apie bet kurį Rytų zodiako ženklą bei jo suderinamumą su kitais Rytų zodiako ženklais. Daugiau apie viską sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais dvylika Rytų zodiako ženklais.

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Kada puošti eglutę 2023

Dar svetainėje yra straipsnis Kada puošti eglutę 2022 – 2023. Straipsnyje sužinosite, kada puošti eglutę 2022 – 2023, kur statyti eglutę, kada įžiebti eglutės girliandas ir kokiais metais gimęs žmogus to daryti neturėtų. Į minėtą straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu.

Kada puošti eglutę 2022 - 2023

Dėl dovanų Triušio metams 2023

Ar galima Triušio metams 2023 dovanoti Triušį kaip amuletą, pakabuką ir t.t.? Galima, jei gausiantis dovaną nėra gimęs Gaidžio metais ar Gaidžio dieną. Plačiau apie tai prašyta straipsnyje Ką dovanoti 2023 metams. Straipsnyje rasite informaciją, kokius dalykus būtina žinoti, kad nupirkta dovana nepridarytų problemų. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu monetoje.

Ką dovanoti 2023 metams

Triušio metai 2023. Pastabos

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su triušiu žolėje, pateksite į straipsnį Triušio metai 2023 – pastabos. Straipsnyje rasite pakankamai išsamią informaciją, kokių netikėtų dalykų Triušio metai 2023 gali atnešti gimusiems Šuns dieną. Kalba eina apie Triušio ir Šuns draugystę, kuri gali labai stipriai pakenkti santykiams, jei žmogus yra gimęs Šuns dieną ir yra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi.

Triušio metai 2023 - pastabos

Triušio metai ir patalpų energijos 2023

Straipsnyje Patalpų Fengšui 2023 aprašyta kur 2023 metais patalpose įsikurs meilės, pinigų, barnių, neištikimybių, ligų ir kitos žvaigždės. Dar minėtame straipsnyje aprašyta kaip aktyvuoti gerąsias patalpų energijas ir kaip koreguoti blogąsias. Patikėkite, tai tikrai veikia, nes Fengšui praktikuojamas visame pasaulyje. Fengšui dėstomas JAV, Kanados, Vokietijos, Italijos, Singapūro valstybiniuose universitetuose.

Patalpų Fengšui 2023

Triušio metai 2023. Likimo analizė savarankiškai

Straipsnyje Likimo analizė savarankiškai parašyta, kad Likimo analizė nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso nuo to, kaip giliai žmogus nori Likimą matyti. Straipsnyje yra informacija, kaip vakarietišką gimimo datą paversti į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Viską atlikus teisingai, ekrane atsiras data iš aštuonių pagrindinių hieroglifų. Jei juos skaityti mokate, tuomet gimimo datoje galima matyti:

1. Asmenybės elementą, jo jėgą, santykių tipą su savo „antrąja pusele“, horoskopą, suderinamumą;

2. Žmogaus charakterį, elgesį, potencialą, gebėjimus, vystymosi galimybes, įgūdžius bei talentus;

3. Kaip pas žmogų klostysis santykiai su kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, šeimos nariais;

4. Kada atsiranda galimybė sutikti savo antrąją puselę, kada palankiausia vesti/tekėti, kurti šeimą;

5. Ar žmogui lemta būti turtingu, ar žmogus pasieks gyvenimo aukštumas, ar išsilaikys jose ir t.t..

Jei gimimo datos Kinų saulės kalendoriaus formatu skaityti nemokate, skaitykite straipsnį toliau.

Likimo analizė savarankiškai

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Triušio metai 2023. Kinų Saulės kalendorius

Straipsnyje Kinų Saulės kalendorius pateikiama labai maža dalis to, ką nagrinėja Rytų mokslai. Todėl, jei šio straipsnio informacija Jums patiko ir norite apie tai paskaityti daugiau, pradėkite nuo darbo su Kinų Saulės kalendoriumi. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais. Po žemiau esančiu paveikslėliu yra informacija apie visus Rytų zodiako ženklus ir jų suderinamumus.

Triušio metai 2023

Triušio metų 2023 spalvos

Pagal Kinų Saulės kalendorių Triušio metai 2023 yra Vandeninio Triušio metais. Taip yra dėl to, kad Triušio metai 2023 užrašyti Vandens In ir Medžio In (Triušio) hieroglifais. Kadangi tai skirtingų stichijų elementai pagal U-SIN, 2023 metai gauna Vandens bei Medžio spalvas – juodą, mėlyną, žalią ir visus jų atspalvius. Jei apie U-SIN koncepciją norite sužinoti daugiau, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama. Minėtame straipsnyje sužinosite, kad U-SIN koncepcija labai plačiai taikoma Rytų medicinoje, kovų menuose, Likimo analizei, būsto Fengšui, datų parinkimui ir t.t..

Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija