Triušio metai – pastabos

Triušio metai – pastabos. Jei Jūs ar Jūsų draugas gimėte Šuns dieną, ateinančiais Triušio metais galite sutikti savo Žemiškąją meilę. Viskas priklauso tik nuo to, ar esate santykiuose, ar ne.

Triušio metai 2023 - pastabos

Triušio metai. Pastaba Nr.1

• Jei žmogus nėra santykiuose ir yra gimęs Šuns dieną, tuomet Triušio metais 2023 žmogus gali sutikti savo antrąją puselę, vesti ar ištekėti. Sužinoti kokią dieną gimėte padės internetinis kalkuliatorius paspaudus nuorodą Baczy kalkuliatorius. Dar savo klausimus galite parašyti man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal;

• Jei žmogus yra santykiuose ir yra gimęs Šuns dieną, tuomet atėjęs 2023 metų Triušis gali tuos santykius išardyti. Kad to neįvyktų, parašykite man į soltiseg@gmail.com ir atsiųsite savo bei partnerio gimimo datas. Aš parinksiu apsaugas ir rekomendacijas. Paslaugos kaina – 60 €. Po pavedimo nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

• Dar galite pas mane užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Po mokymų galėsite savarankiškai analizuoti gimimo datas, parengti apsaugas, aktyvuoti gerąsias energija. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos.

Ką dovanoti 2023 metams

Triušio metai. Pastaba Nr.2

Straipsnyje Ką dovanoti 2023 metams rašau, kad Triušio metų išvakarėse žmonės linkę dovanoti triušį simbolizuojančius pakabukus, statulėles, puodelius ir t.t.. Bet ne daug kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Gaidžio metais ar dieną. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su triušiu monetoje. O jei norite sužinoti koks yra Jūsų ar dovaną gausiančio Rytų zodiako ženklas, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Triušio metai ir Dangiškoji meilė

2023 metai yra Vandens In metais. Todėl, jei Jūsų Asmenybės elementas yra Žemė Jan , yra labai didelė tikimybė kad į Jūsų gyvenimą 2023-ais metais (2023.02.04 – 2024.02.04) ateis Dangiškoji meilė. Kas yra Dangiškoji meilė, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Dangiškoji meilė kaip vynas

Dar kelios pastabos

Žemiau esančiuose tekstuose rasite dar šiek tiek informacijos, susijusios su Triušio metais 2023:

1. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu, pateksite į straipsnį Triušio metai 2023. Jame sužinosite, kokiais metais bei dieną gimusiems žmonėms Triušio metais reikėtų imtis tam tikrų apsaugų;

2. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2023, pateksite į straipsnį Patalpų fengšui 2023. Jame aprašyta kur patalpose įsikurs meilės, pinigų, neištikimybės ir kitos žvaigždės.

Triušio metai 2023Patalpų Fengšui 2023