Žiurkės metai 2020

Žiurkės metai 2020, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2020.02.04 11:05 val., Vokietijoje – 10:05 val., Anglijoje – 09:05 val. vietos laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kur vasario 1, 2, 3 ir 4-a (iki 11:05 val.) – Kiaulės m. (šviesiai mėlynos rodyklės), o vasario 5-a – Žiurkės metai (tamsiai mėlyna rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Žiurkės metai pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo tiksliai 2020.02.04 11:05 val.. Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Kinų Naujųjų metų šventimu, nes tai tikrai skirtingi dalykai.

Žiurkės metai 2020 Kinų Saulės kalendorius

Žiurkės metai 2020. Bendra informacija

2020-ieji, yra Metalinės Žiurkės metais. Taip yra dėl to, kad bet kurie metai, mėnesiai, dienos ir valandos,  Kinų Saulės kalendoriuje užrašomi dviem hieroglifais. Ir jei pažiūrėsite į viršuje esančio paveikslėlio hieroglifus, esančius virš tamsiai mėlynos rodyklės, pamatysite Metalo Jan bei Vandens Jan (Žiurkės) hieroglifus. Tokiu būdu 2020 m. gauna Metalinės Žiurkės pavadinimą. O kadangi tai dviejų skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2020 m. gauna dviejų rūšių spalvas – Metalo bei Vandens spalvas. Metalo Jan spalvos – balta, pilka, sidabrinė, metalo, o Vandens Jan spalvos – mėlyna, juoda. Beje, jei norite sužinoti apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama. Puslapyje sužinosite U-SIN taikymo sritis ir kaip U-SIN koncepcijos žinojimas gali pagerinti gyvenimo kokybę.

Ir dar: 2020.01.22 svetainėje pasirodė naujas straipsnis Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Straipsnį parašiau po neseniai įvykusio seminaro. Tai jei Jums įdomu ir norite kaip ką pažiūrėti Likime savarankiškai, spauskite žemiau esantį paveikslėlį-nuorodą su rašančia Moterimi ir tyrinėkite.

Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcijaKuo buvote praėjusiame gyvenime

Žiurkės metai 2020, gimusiems Arklio periodais:

Jei Jums tektų dalyvauti Rytų metafizikos seminare, ten išgirstumėte, kad Žiurkė apie save „pradeda kalbėti“ jau nuo 2019.12.07. Taip yra dėl to, kad gruodis – Žiurkės mėnuo. Todėl, jei prisimenate gerus gyvenimo periodus, prasidėjusius atėjus Žiurkei, galite drąsiai planuoti eilinį pagerėjimą Likime visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04). Rimtesnių pokyčių bet kurie Žiurkės metai gali atnešti tiems, kas pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Arklį. Čia svarbiausia, kurioje vietoje tas Arklys yra. Bet jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Žiurkės metai 2020

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio metais

Jei žmogus gimė Arklio metais (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014), pokyčiai gali paliesti asmeninį jo gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai, tai lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, kurios pirmiausiai priima kalendorinių Metų energijų įtakas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio metais. Bet minimame pavyzdyje paliktas tik gimimo metų hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo metų hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo metų gyvūną savarankiškai.

Žiurkės metai 2020 Ataka į metus

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio mėnesį

Jei žmogus gimė Arklio mėnesį (apytiksliai – tarp birželio 7-os ir liepos 8-os), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. Jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. O jei kalba eitų apie Moterį, gimusią Arklio mėnesį, tai 2019 m. gruodį ir visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04), Moteris gali gauti pasiūlymą tekėti. Tuo tarpu žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio mėnesį. Minimame pavyzdyje paliktas tik gimimo mėnesio hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo mėnesio hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo mėnesio gyvūną savarankiškai.

Žiurkės metai 2020 Ataka į mėnesį

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio dieną

Jei žmogus gimė Arklio dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos žmogaus Likimo knygos taip vadinamus „Partnerio namus“. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, „gyvena ir/ar lankosi“ žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio dieną. Pavyzdyje paliktas tik gimimo dienos hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo dienos hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo dienos gyvūną savarankiškai.

Žiurkės metai 2020 Ataka į dieną

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio valandą

Jei žmogus gimė Arklio valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra Romantikos žvaigždė ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio valandą. Pavyzdyje paliktas tik gimimo valandos hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo valandos hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo valandos gyvūną savarankiškai.

Žiurkės metai 2020 Ataka į valandą

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Primenu, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, bandykite:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Žiurkės metai 2020 ir Turtų žvaigždė

Straipsnyje Klestėjimo žvaigždė sakoma, kad Klestėjimo (Turtų) žvaigždė gali būti gimimo datoje arba ateiti su kalendoriniais periodais. Žemiau esančiame paveikslėlyje matosi, kad minėta žvaigždė jau yra žmogaus gimimo datoje. Tai reiškia, kad žmogui Likimo skirta valdyti turtus ir turėti padėtį visuomenėje. Dar daugiau, minėti turtai šio žmogaus gimimo datoje yra darbo ir karjeros srityje. Ir iš tikrųjų, būtent taip ir yra, nes kalba eina apie Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą.

Tačiau Klestėjimo (turtų) žvaigždė tam tikrais periodais gali ir kitą savo pusę žmogui parodyti. Ir jei laiku nesiimti priemonių, galima prarasti padėtį visuomenėje, netekti aukšto posto ar prarasti daug pinigų. Būtent taip minėtam žmogui ir nutiko 2020-ais Žiurkės metais, nes šiais metais Trumpas pralaimėjo prezidento rinkimus. Prie viso to prisidėjo tai, kad 2020-ais metais Trumpo Klestėjimo žvaigždę Arklį 午 užgesina 2020 m. Žiurkė . Tai žemiau esančiame paveikslėlyje rodau mėlyna rodykle iš 2020 m. Žiurkės 子 į Arklį 午. O jei norite daugiau paskaityti apie Klestėjimo žvaigždę ar pasitikrinti, ar kokių nors staigmenų ji nesiruošia pateikti Jums, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.

Klestėjimo žvaigždė gimimo datoje

Žiurkės metai 2020 ir Geltonoji 5

Rytuose Geltonoji 5 žinoma puikiai. Kur tik ji pasisuka, visur lauk bėdos. Be to, kad savo praktikoje turiu laiškų su įrodymais apie šios žvaigždės pridarytas bėdas, 2020 m. pavasarį aš ir pats patyriau jos smūgius, po kurių vos likau gyvas. Apie tai paskaityti galite paspaude žemiau esantį paveikslėlį. Todėl:

• Visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04), venkite kelionių į Rytus, nes jei ilgesne kelione aktyvuosite Geltonąją 5, ji gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;

• Visiems 2020 metams Geltonoji 5 „įsikurs“ ant įėjimo į namą/butą Rytinių durų. Todėl, jei Jūsų pagrindinės įėjimo į namą/butą durys yra Rytuose, visus 2020 metus patartina pereiti gyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės švelninimo. Jei nežinote kaip, kreipkitės Rytų mokslų specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose, nes rezultatus galite gauti visai kitokius;

• Visiems 2020 metams Geltonoji 5 „įsikurs“ visuose namų/butų Rytiniuose kambariuose. Tokiu atveju geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo Rytinės sienos atitraukti. Dar lovos negalima statyti taip, kad įėjimo į kambarį durys, atsidurtų Rytuose (žiūrint iš lovos).

Skriejanti žvaigždė Geltonoji 5

Žiurkės metai 2020. Dar dvi nuorodos

Prieš straipsnio reziumė, įdedu dar dvi nuorodas, kurios padės gauti daugiau informacijos ne tik apie tai, ką Žiurkės metai 2020 dar gali su savimi atsinešti, bet ir apie Rytų zodiako ženklus. Paspaudę paveikslėlį su simpatiška balta žiurke, sužinosite kaip Žiurkės draugystė su Jaučiu gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Jaučio dieną. O paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais Rytų zodiako gyvūnais, pateksite į puslapį, kurio informacija padės Jums nustatyti kas esate pagal Rytų zodiaką, su kokiais ženklais pas Jus geras suderinamumas, kokiomis dienomis kokių reikalų Jums geriau nepradėti.

Žiurkės metai pastabosRytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Reziumė

Kaip jau rašiau kelis metus iš eilės, viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų mokslai rekomenduotų ruošiantis sutikti ateinančių metų energijas. Todėl šį kartą tiesiog įdėsiu šiek tiek teksto iš ankstesnio svetainės straipsnio Vestuvių datos parinkimas: „Jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankote pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir kitiems specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės“.

O jei eurų leisti nenorite, tada bent jau laikykitės svetainės straipsniuose aprašytų rekomendacijų. Na ir žinoma, nepamiškite tos Geltonosios 5. O jei ir to daryti nenorite, tada stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus – jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula. Todėl pereikite miegoti šalia jų, ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo/buto Žvaigždute.

Santykių tipai likime

Dar vienas straipsnis, susijęs su Žiurke

Kelis kartus per metus aš perskaitau visus savo straipsnius. Ir štai šiandien ryte, skaitydamas straipsnį Nemeilės bausmė, radau tokias eilutes: „Problemos, susijusios su Nemeilės bausme, Moteriai ir jos šeimai paaštrėjo 2007 m. gruodį (Žiurkės mėnesį, 2008 Žiurkės metų išvakarėse). Taip įvyko dėl to, kad Moteris gimė Triušio mėnesį, o atėjus Žiurkės periodui, pas ją susiformavo Nemeilės bausmė. O kadangi minėta bausmė užkliudė Moters gimimo mėnesį, pas Moterį kilo problemų ne tik jos, bet ir jos tėvų gyvenime“. Todėl, jei turite savo gimimo datoje Triušį, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Moterimi, ir skaitykite. O jei norite šiek tiek paskaityti apie Zodiako ženklų ir poros suderinamumą, skaitykite svetainės straipsnį Poros suderinamumas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku. Beje, ten pat rasite ir naują 2020.03.08 dienos straipsnį Santykių tipai Likime.

Nemeilės bausmėPoros suderinamumas