Žiurkės metai – pastabos

Žiurkės metai: pastabos. Straipsnyje pateikiama labai konkreti informaciją apie tai, kokių dalykų į gyvenimą gali atnešti Žiurkės metai 2020 ir kam. Idėja parašyti straipsnį (lyg kokią špargalką), kilo dar 2018 metais, kai žiūrėjau Mokytojos atsiųstą prognozę 2019 metams. Tai buvo trijų valandų video medžiaga, kurią pilnai suprasti įmanoma tik praėjus tam tikrus spec. mokymus. Net mini-seminarą teko surengti artimiesiems, kad galėčiau jiems parodyti tam tikras įtakas į jų Likimus bei Sėkmę. Ir, kaip bebūtų keista, kai kas iš jų suprato gerokai daugiau, nei tikėjausi.

Žiurkės metai pastabos

Žiurkės metai: pastabos 1

Pirmą pastabų bloką pradėsiu nuo svetainėje esančių straipsnių, kurie turi sąsajų su Žiurkės metais 2020:

1. Straipsnyje Žiurkės metai 2020 rašiau, kad rimtesnių pokyčių bet kurie Žiurkės metai gali atnešti tiems, kas, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Arklį. O kurią žmogaus gyvenimo sritį Žiurkė palies, lemia Arklio vieta žmogaus gimimo datoje. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žiurkėmis, laikančiomis muzikinius instrumentus;

2. Straipsnyje Ką dovanoti 2020 metams rašiau, kad kiekvienų naujų metų išvakarėse, žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus, pagal Kinų Saulės kalendorių, yra gimęs Arklio dieną bei yra rimtuose santykiuose su savo antrąja pusele. Trumpiau sakant, jei žmogus dovanotą žiurkę pastoviai laikys prie savęs, pakankamai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žiurke ir arkliu medaliuose.

Žiurkės metai 2020Ką dovanoti 2020 metams

Žiurkės metai: pastabos 2

Pagal Sąjungų-Konfliktų lentelę, Žiurkė ir Jautis – draugai. Tai parodžiau pirmame paveikslėlyje žemiau. Ir visur, kur tik Žiurkė Jautį sutinka, ji beveik visada nusiveda Jautį su savimi. Iš pirmo žvilgsnio, kas gi čia blogo, juk tai draugystė. Deja, Rytų metafizikoje nėra sąvokų „blogai“ ar „gerai“ – čia yra tik reiškinys, kuriam etiketę duoda žmogus. Ir ta etiketė nebus gera, jei žmogus bus gimęs Jaučio dieną bei turės sutuoktinį ar partnerį, nes atėjusi 2020 metų Žiurkė, gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Jaučio dieną, Jautis simbolizuoja antrąją puselę, o 2020 metų Žiurkė, tą Jautį gali su savimi nusivesti. Kaip gali atrodyti tokia situacija, parodžiau antrame paveikslėlyje žemiau. Patikėkite, turiu nemažą statistiką to, kaip tokia draugystė suveikia net pas tuos, kurie nieko nėra girdėję apie jokias Metafizikas. Tik gaila, kad jie apie tai sužino tuomet, kai ta draugystė pas juos jau būna suveikusi. O juk to buvo galima išvengti.

Šešios sąjungos Datų parinkimas

Žiurkės metai 2020 Žiurkę nuvilioja antrąją puselę

Dar kelios pastabos

Žemiau įdedu du paveikslėlius, kuriuos paspaudę, pateksite į dar du pakankamai aktualius 2020-iems metams straipsnius. Straipsnis Kinų Saulės kalendorius, padės Jums nustatyti, kuriais metais Jūs gimę pagal Kinų Saulės kalendorių ir kas esate pagal Rytų Zodiaką. O straipsnis Likimo analizė savarankiškai, padės nustatyti daugiau kriterijų ne tik gimimo datoje, bet ir Likime. Malonaus skaitymo.

Kinų saulės kalendoriusLikimo analizė savarankiškai