Kontaktai

Kontaktai: vardas – Andrius, paštas – soltiseg@gmail.com, FB Messenger Andrius Šal. Pagrindinės veiklos sritys – Likimo knygų analizė, datų parinkimas, patalpų energijų analizė, QMDJ laiko pjūviai, aktyvacijos. Kalba eina apie aktyvacijas santykiuose, finansuose, sveikatos srityje ir t.t.. Su Jūsų klausimais ir užklausomis aš dirbu vienas.

Kontaktai Andrius Šal

Kontaktai. Telefono Nr.

Jei žmogus nori užduoti klausimus gyvai, apsikeičiame telefono numeriais. Bet tik po to kai išsiaiškiname, kurioje šalyje kuris gyvename. To reikia dėl kelių dalykų:

1. Skambinant į užsienį gali tekti mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;

2. Kai kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir už įeinančius skambučius. Tada už skambutį mokėti tenka ir žmogui, ir man;

3. Žmogus skambučio metu gali būti laiko juostoje, kur yra diena, o aš būti laiko juostoje, kur yra naktis. Todėl tikrai nebus labai malonu gilaus miego fazėje išgirsti skambutį.

Kontaktai - Messenger - Andejus Salomskas

Messenger – Andrius Šal

Nuo 2022 m. sausio pradžios konsultuoju per Messenger. Daugelio manymu jis patogus dėl kelių dalykų:

1. Kai kurie mobilaus interneto tiekėjai neima mokesčio už pokalbius per Messenger;

2. Messenger patogu naudoti telefone (pokalbiams ir vaizdo medžiagai siųsti).

Kontaktai - Gmail

El. paštas – soltiseg@gmail.com

Jei perskaitėte iki čia, jau supratote, kad bendravimas telefonu nėra tinkamiausias būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada gerai. Kas kita, kai žmogus parašo, kokioje šalyje gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos jis gali nunešti kitam konsultantui. Tai tikrai geriausias variantas, jei kyla kokių nors papildomų klausimų.

Kontaktai - Skype

Kontaktai Skype – soltiseg

Skaipas (Skype) yra gana geras variantas, kai žmogui analizę reikia rodyti gyvai. Ypač, kai reikia operatyviai išaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Pavyzdžiui, kalbant Skaipu aš galiu įjungti opciją, kuri žmogui leidžia realiu laiku matyti kas yra mano kompiuterio ekrane. Trumpiau sakant, aš galiu kompiuterio rašikliu piešti savo kompiuterio ekrane, o žmogus savo įrenginio ekrane vis tai matyti.