Datų parinkimas

Datų parinkimas gali būti atliekamas naudojant gimimo datą arba nenaudojant. Straipsnyje rasite pačius lengviausius ir efektyviausius metodus. Dar straipsnyje pristatomas Asmeninis mėnesio kalendorius. Jį užsakinėja labai daug žmonių, nes kalendorius yra informatyvus ir patogus naudoti.

Datų parinkimas pagal QMDJ

Datų parinkimas. Asmeninis mėn. kalendorius:

Asmeninį mėnesio kalendorių parengiu ir atsiunčiu el. paštu. Minėtam kalendoriui parengti reikia gimimo datos. Kalendorius naudojamas norint nustatyti kokią dieną ir kokius reikalus tvarkyti galima, o kokių negalima. Užsakant kalendorių pirmą kartą, kaina bus 30 €. Kalendorių užsakant pakartotinai – 15 €. Prie užsakymo nemokamai pridedu Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijos vienam mėnesiui. Daugiau apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Datų parinkimas sveikatos srityje

Kalbant apie sveikatos sritį, QMDJ sistema gali padėti nustatyti kur ieškoti gydytojo, kaip silpninti ligą ir kokiais metodais tai daryti. Prie QMDJ datų parinkimo technikų galima prijungti ir kitas Rytų sistemas. Ypač efektyviai sveikatos srityje dirba programa Sėkmės FS-4. Šios programos dėka galima rasti ne tik susirgimų priežastis, bet ir tų susirgimų aktyvumų periodus bei pikus. Jei turite klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.

send e-mail soltiseg

Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimui reikia jaunųjų gimimo datų. Paslaugos kaina – 120 €. Jei jaunieji norės sužinoti būsimų namų energijų poveikį, už papildomą mokestį galėsiu atlikti namų energetinį auditą. Į paslaugos kainą įeina instrukcijos kaip aktyvuoti gerąsias namų energijos, ir kaip koreguoti blogąsias. Daugiau apie viską galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Vestuvių datos parinkimas

Datų parinkimas reikalų pradžiai

Žemiau yra sąrašas sričių, kuriose QMDJ datų ir laiko parinkimo sistema padės surasti:

• Datą ir laiką verslo atidarymui (gamybai);

• Datą ir laiką verslo atidarymui (prekybai);

• Datą ir laiką vestuvių ceremonijai;

• Datą ir laiką interviu, pokalbiui, deryboms;

• Datą ir laiką egzaminų laikymui;

• Datą ir laiką finansiniams sandėriams;

• Datą ir laiką prezentacijai, reklamai;

• Datą ir laiką pasirodymams publikoje;

• Datą ir laiką lovos perstatymui;

• Datą ir laiką pervažiavimui (persikraustymui);

• Datą ir laiką dokumentų Teismui teikimui;

• Datą ir laiką kelionei ir kitiems reikalams.

Kas yra Baczy

Kitos Rytų metafizikos sistemos

Dar tinkamas bet kokiam reikalui datas galima parinkti Kinų Saulės kalendoriaus ar Baczy sistemos pagalba. Abiem atvejais reikia turėti bazinius Rytų metafizikos pagrindus. Jei minėtų bazinių pagrindų neturite, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Užsakyti datos parinkimą pas mane, parašę laišką man į soltiseg@gmail.com (Andriui). Paslaugos kaina – 30 €;

2. Dar galite užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Paslaugos kaina – 120 €.

Ir dar: Svetainėje yra straipsnis apie tinkamiausio laiko reikalams parinkimą. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Laiko parinkimas