Laiko parinkimas

Laiko parinkimas Rytų mokslų metodais, kaip ir datų parinkimas, yra itin stiprios Rytų technikos, dirbančios su Likimu, erdve, laiku. Svetainės puslapyje Datų parinkimas jau rašiau, kad su Likimu dirba Baczy, su erdve – Fengšui, su laiku – QMDJ. Ten parašyta, kad iš šių trijų fundamentalių dalių susideda bendra žmogaus Sėkmė. Šiame straipsnyje aprašyti laiko parinkimo niuansai.

Laiko parinkimas

Laiko parinkimas. Baczy

Visai neseniai svetainėje atsirado straipsnis apie Asmeninį mėnesio kalendorių. Šio kalendoriaus pagalba labai lengva nustatyti kokiomis dienomis galima imtis svarbių reikalų, o kokiomis ne. Rengdamas kalendorių aš parašysiu ir Jūsų Kilniųjų valandas. Šiomis valandomis galėsite ne tik reikalų imtis, bet ir prašyti Kilniųjų Jums padėti bet kokiuose reikaluose. Apie minėtą kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. O jei kalendorių norėsite užsakyti, parašykite man į soltiseg@gmail.com.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Laiko parinkimas. QMDJ

Laiko parinkimas QMDJ metodais nereikalauja gimimo duomenų. Šios technikos naudojamos JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Italijoje, Pietryčių Azijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. Kadangi baigiau QMDJ mokslus ir beveik metus mokiausi programuoti, datų ir laiko parinkimui aš naudoju savo paties sukurtą programą. Programos kopijų – nėra. Su programa dirbu nuo 2016 metų. Ir dar nė karto ji nei klientų, nei manęs – nepavedė. Apie datų ir laiko parinkimo kainas skaitykite po žemiau esančiu paveikslėliu.

Programa QMDJ 5.3 Professional

Paslaugos ir kainos

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Trumpas reziumė

Tinkamiausio laiko ar tinkamiausios datos radimas, jau yra gerai. Nesvarbu, kokiomis priemonėmis ieškoma, svarbiausia – žmogus ieško. Ir jei jis ieško, jis būtinai suras. O ar pats geriausias laikas bus surastas, ar tinkamas, jis vis tiek bus surastas. Ir tai reiškia, kad „Tik žengęs žingsnį, nueis kelią“.
Ir dar: Svetainėje yra straipsnis apie datų bet kokiems reikalams parinkimą. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Datų parinkimas pagal QMDJ