Tigro metai – pastabos

Tigro metai – pastabos. Straipsnyje parašyta kokių netikėtumų gali atnešti Tigro metai 2022, jei žmogus gimė Kiaulės dieną. Taip yra dėl to, kad 2022 metų Tigras gali ne tik antrąją puselę atvesti, bet ir išardyti santykius, jei žmogus yra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi.

Tigro metai pastabos

Tigro metai – pastabos. Blokas Nr.1

Tigras ir Kiaulė yra draugai. Todėl jei žmogus gimė Kiaulės dieną ir nėra vedęs ar ištekėjusi, tuomet Tigro metais žmogus gali sutikti savo antrąją puselę, vesti ar ištekėti. Bet jei žmogus gimė Kiaulės dieną ir yra santykiuose, atėjęs 2022 metų Tigras gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Kiaulės dieną Kiaulė simbolizuoja antrąją puselę, o 2022 metų Tigras tą antrąją puselę gali su savimi nusivesti. Ir jei laiku nesiimti apsaugų, santykiams gali kilti reali grėsmė. Jei savo gimimo datos pagal Kinų saulės kalendorių nežinote, skaitykite sekantį skyrelį.

Tigras nuvilioja antrąją puselę

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Tigro metai – pastabos. Blokas Nr.2

Kiekvienų naujų metų proga žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Beždžionės dieną ir yra santykiuose. Daugiau apie tai skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose.

Pastaba: Savo ar kito žmogaus Rytų zodiako gyvūną galite sužinoti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.

Ką dovanoti 2022 metamsRytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Tigro metai ir Dangiškoji meilė

Tigro metai 2022 yra Vandens Jan metais. Ir jei Jūsų Asmenybės elementas yra Ugnis In , yra labai didelė tikimybė, kad į Jūsų gyvenimą 2022-ais metais (2022.02.04 – 2023.02.04) ateis Jūsų Dangiškoji meilė. Daugiau apie Dangiškąją meilę galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Dangiškoji meilė kaip vynas

Dar kelios pastabos

Žemiau yra du paveikslėliai, kuriuos paspaudę pateksite į aktualius 2022 metams straipsnius:

1. Straipsnis Patalpų energijos 2022 padės nustatyti, kokios energijos 2022-ais metais įsikurs Jūsų būsto patalpose. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2022;

2. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru mėlyname fone, apie Tigro metus 2022 sužinosite daugiau.

Patalpų energijos 2022 - FengšuiTigro metai 2022