Kada puošti eglutę 2018

Straipsnis Kada puošti eglutę 2018 skirtas pasitinkant Naujuosius 2018. O į straipsnį Kada puošti eglutę 2023 – 2024 pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žaliu Drakonu.

Kada puošti eglutę 2023 - 2024Kada puošti eglutę 2018

Kada puošti eglutę 2018

Tiesą sakant, bet kurių metų eglutę aktyvuoti (uždegti joje girliandas) reikėtų jau po Žiemos saulėgrįžos, kai nubunda aktyvi JAN energija. Juk kiekvienas nori aktyvių bei pozityvių permainų gyvenime. Todėl, jei ant papuoštos eglutės uždegsite girliandas po Žiemos saulėgrįžos (po gruodžio 22-os), Jūs aktyvuosite judėjimo ir augimo energijas. O dabar prie tikslesnių datų bei laiko:

Jei puošti eglutę: 2017.12.23

Šią dieną anksčiau papuoštą eglutę aktyvuoti gali visi, išskyrus gimusius Tigro metais [žiūrėti » čia]. O iš karto po šiuo tekstu, duodami eglutės aktyvavimo laikai. Rinktis galima bet kurį:

• Uždegti girliandą tarp 07 val. ir 09 val.;

• Uždegti girliandą tarp 09 val. ir 11 val.;

• Uždegti girliandą tarp 19 val. ir 21 val.;

• Uždegti girliandą tarp 23 val. ir 00 val.

Jei puošti eglutę: 2017.12.25

Šią dieną anksčiau papuoštą eglutę aktyvuoti gali visi, išskyrus gimusius Drakono metais [žiūrėti » čia]. O iš karto po šiuo tekstu, duodami eglutės aktyvavimo laikai. Rinktis galima bet kurį:

• Uždegti girliandą tarp 03 val. ir 05 val.;

• Uždegti girliandą tarp 15 val. ir 17 val.;

• Uždegti girliandą tarp 21 val. ir 23 val.

Jei puošti eglutę: 2017.12.27

Šią dieną anksčiau papuoštą eglutę aktyvuoti gali visi, išskyrus gimusius Arklio metais [žiūrėti » čia]. O iš karto po šiuo tekstu, duodami eglutės aktyvavimo laikai. Rinktis galima bet kurį:

• Uždegti girliandą tarp 01 val. ir 03 val.;

• Uždegti girliandą tarp 15 val. ir 17 val.;

• Uždegti girliandą tarp 17 val. ir 19 val.

Jei puošti eglutę: 2017.12.31

Šią dieną anksčiau papuoštą eglutę aktyvuoti gali visi, išskyrus gimusius Šuns metais [žiūrėti » čia]. O iš karto po šiuo tekstu, duodami eglutės aktyvavimo laikai. Rinktis galima bet kurį:

• Uždegti girliandą tarp 09 val. ir 11 val.;

• Uždegti girliandą tarp 17 val. ir 19 val.;

• Uždegti girliandą tarp 21 val. ir 23 val..

Jei viršuje esančią informaciją supratote tik dalinai, parašykite, ko nesupratote. Savo klausimą atsiųsti galite man į paštą soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Šuns metai 2018

Jei puošti eglutę Vakaruose

Tarkim, šiais metais eglutė bus pastatyta ir aktyvuota Vakaruose (kaip parodyta paveikslėlyje apačioje). Tada ji aktyvuos finansinius srautus, padės išjudinti reikalus iš mirties taško, pagreitins jau esamus pozityvius procesus, padidins karjeros augimo šansus ir t.t. Tačiau reikės saugotis pavyduolių, nes jie irgi gali suaktyvėti.

Kada puošti eglutę 2018 Pasaulio kryptys

Jei statyti eglutę Šiaurės rytuose

Jei eglutė bus pastatyta ir aktyvuota Šiaurės rytuose, ji aktyvuos kūrybinį potencialą. Aktyvuosis kūrybinės energijos užtaisas, kils naujų idėjų, atsiras įkvėpimas ir noras kurti. Papildomai aktyvuosis augimo ir vystymosi energija. Tai pagalba siekiant aukštumų moksle, akademinėje ar mokslinėje-tiriamoje veikloje, siekiant ir gaunant naujų žinių. O be to, šio sektoriaus aktyvavimas į gyvenimą gali „atvesti“ naujų pažinčių ir naujų žmonių, kurie padės kurti ir vystytis. Dar Šiaurės rytuose aktyvuota eglutė gali padėti išspręsti vienatvės problemas. Kitaip sakant, eglutės aktyvacija Šiaurės rytuose gali padėti įnešti romantikos santykiuose, padėti ištekėti, vesti, įnešti naujų spalvų į santuoką, atgaivinti jausmus ir t.t. Beje, jei jau kalba užėjo apie santykius, svetainėje yra nemažai straipsnių ne tik apie santykių kūrimą, bet ir apie santykių apsaugą.

Jei statyti eglutę Šiaurės vakaruose

Šiaurės vakarų sektoriaus aktyvavimas labiausiai tinka medikams, farmacininkams ir žmonėms, kurie dirba su nekilnojamuoju turtu. Ypač efektyviai aktyvavimą pajaus tie minėtų profesijų atstovai, kuriems tai privati praktika ar privatus verslas. Efektyvumas pasijaus per padidėjusius finansinius srautus. Bet, primenu, tai liečia tik minėtų profesijų atstovus – medikus, farmacininkus ir dirbančius su NT.

Kada puošti eglutę 2018 ir kaip

Žemiau esančiame sąraše trumpai parašyta, kaip puošti eglutę, kai eglutės buvimo vieta yra žinoma:

» Rytai: Papuošalai tinka bet kokie, tik nereikia padauginti su raudona spalva;

» Pietryčiai: Geriausiai tinka paauksuoti bei mediniai papuošalai ir ryški ne metalo spalvos girlianda;

» Pietai: Geriausiai tinka raudoni žaisliukai, žvakutės ir ryškios ne mėlynos spalvos girliandos;

» Pietvakariai: Geriausiai tinka rausvų bei rudų pastelinių spalvų žaisliukai. Čia būtų galima paruošti vietą Seneliui Šalčiui ir Snieguolei (būtinai poroje). Netinka mėlynos spalvos girliandos;

» Vakarai: Daug sidabro, pilkos, baltos ir metalo spalvos papuošalų. Vengti raudonos spalvos pertekliaus;

» Šiaurės vakarai: Daug sidabro, pilkos, baltos ir metalo spalvos papuošalų. Vengti daug raudonų spalvų;

» Šiaurė: Šiame sektoriuje papuošalai turėtų būti tik mėlynų atspalvių. Vengti ryškių girliandų;

» Šiaurės rytai: Geriausiai tinka balintos kavos, paauksuoti ir rudi papuošalai. Taip pat tinka žaisliukai iš molio ir/ar simbolizuojantys mokomąją medžiagą (tai, ką norima aktyvuoti moksluose, privačioje praktikoje ir/ar versle, ir t.t.).

Kada puošti eglutę 2018. Dar šiek tiek informacijos

Jei straipsnis Jums pasirodė per daug sudėtingas ar ne viską supratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Ir dar: 2017.12.18 dieną svetainėje pasirodė naujas straipsnis, kuriame, be techninių dalykų, aš įdėjau Jums nedidelį pasiūlymą. Pažiūrėti tai galima paspaudus nuorodą (spausti » čia) arba paveikslėlį apačioje.

Datų ir laiko parinkimas