Kada puošti eglutę 2019

Straipsnis Kada puošti eglutę 2019 skirtas pasitinkant Naujuosius 2019. O į straipsnį Kada puošti eglutę 2023 – 2024 pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žaliu Drakonu.

Kada puošti eglutę 2023 - 2024Kada puošti eglutę 2019 Statymo kryptis

Kada puošti eglutę 2019. Šiaurės vakarų sektorius

Tekstuose viršuje parašyta, kad aktyvuojant „Keturis Kilniuosius“, 2019 m. eglutę geriausia statyti Šiaurės vakarų kryptimi tarp 322 – 337 laipsnių (žiūrint iš kambario centro). Pasižiūrėti minėtą situaciją galite žemiau esančiame pavyzdyje. Tačiau yra vienas niuansas – jei kambario centre stovės šventinis stalas, vietoj džiaugsmo, į namus gali ateiti nemalonumai. Todėl, jei jau eglutė statoma minėtame sektoriuje, stalo statyti kambario centre – nereikėtų. Žemiau esančiame paveikslėlyje kaip tik ir parodyta minima situacija, kai stalas čia nustumiamas šiek tiek į Pietryčius nuo kambario centro.

Kada puošti eglutę 2019 Šiaurės vakarai

Kaip rasti kryptis/sektorius

Norint ypač tiksliai nustatyti namo/buto/kambario sektorius, reikia pakankamai gerai išmanyti spec. Rytų technikas bei mokėti dirbti su kompasu. Bet net ir nežinant minėtų technikų, rasti kambario sektorius – galima. Žinoma, tam geriausiai tiktų karinis ar panašus kompasas. Tačiau ir mobilieji telefonai šiais laikais neblogai pasaulio kryptis nustato. Todėl, jei norite rasti Šiaurės vakarų kryptį/sektorių (tarp 322 – 337 laipsnių), žiūrint iš kambario centro, reikia:

1. Susirasti kambario centrą, kuriame puošite eglutę, ir atsistokite rastame centre su telefonu. Telefoną laikykite juosmens lygmenyje (apie metrą nuo žemės);

2. Įjungus telefono kompasą, telefoną laikykite taip, kad jo apatinė kraštinė visa plokštuma remtųsi į juosmenį. Tai atlikę pamatysite, kad kai sukatės kartu su telefonu, keičiasi telefono kompaso skaičiai. Tai štai, sukitės tol, ko telefono ekrane pasirodys skaičiai tarp 322 – 337, o tiesi linija, nuo telefono apačios link telefono viršaus, rodys ieškomą kryptį. Galų gale, galite paprašyti pagalbos pas vyrą ar draugą.

Kada puošti eglutę 2019. Pietų sektorius

Kitas geras sektorius eglutės 2019 pastatymui, aktyvuojant „Keturis Kilniuosius“ 2019 metams, yra Pietų sektorius tarp 172 – 187 laipsnių (žiūrint iš kambario centro, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje). Šiame sektoriuje (kryptyje) pastatyta ir papuošta eglutė, aktyvuos 2019 metų „Turtų ir klestėjimo žvaigždę“. Beje, puošiant eglutę 2019, reikėtų, kad girliandos, žaisliukai ir kiti papuošalai, būtų būtent 2019 metų spalvos: mėlyna (visų spalvų ir atspalvių), balintos kavos, geltona ir aukso spalvos. Papildomos spalvos šiame sektoriuje galėtų būti: raudona – simbolizuoja finansinę sėkmę, tamsiai mėlyna – gero likimo simbolis, žalia – sėkmės karjeroje ir vilties spalva.

Pietų kryptis

Kada puošti eglutę 2019. Kiti sektoriai

Jei aktyvuojant „Keturis Kilniuosius“, 2019 m. eglutę statyti Šiaurėje (tarp 352 – 7 laipsnių). Šiame sektoriuje pastatyta eglutė aktyvuos tam tikras energijas, galinčias su savimi atsinešti sėkmę versle, stiprią sveikatą, pagalbą visuose pradėjimuose ir 2019 metų energijų pagalbą. Šiame sektoriuje puošiant eglutę, be pagrindinių 2019 metų spalvų, labai stipriai padėti turėtų mėlynos ir žydros spalvos elektrinės girliandos ir/ar žaisliukai-kristalai, su daug briaunų.

Jei aktyvuojant „Keturis Kilniuosius“, 2019 m. eglutę statyti Šiaurės rytuose (tarp 52 – 67 laipsnių). Šiame sektoriuje pastatyta eglutė padės rasti antrąją puselę, sukurti šeimą, suteiks pagalbą kūrybinių idėjų realizacijos srityje. Minėta kryptis priklauso Tigro (Medžio JAN) sektoriui/krypčiai, o 2019 metų Kiaulė, yra Vanduo. O pagal U-SIN koncepciją, Vanduo maitina Medį. Todėl šiame sektoriuje pastatyta ir aktyvuota eglutė duos labai pozityvios energijos kūrybiniam augimui, mokslams, romantinei sėkmei ir t.t.

Kiaulės metai 2019

Kada puošti eglutę 2019 pagal QMDJ

Šiame skyrelyje pateikti eglutės aktyvavimo kriterijai skirti tiems, kas žino, kokiai valandai koks Rytų horoskopo gyvūnas priskirtas ir kas yra QMDJ. Todėl, jei apie tai nieko nežinote, pereikite prie sekančio skyrelio. O visiems kitiems:

• 2018.12.18, Beždžionės val., Pietūs, eglutės aktyvuoti negalima Tigro metais gimusiam žmogui;

• 2018.12.21, Šuns val., Pietūs, eglutės aktyvuoti negalima Gyvatės metais gimusiam žmogui;

• 2018.12.23, Triušio val., Pietvakariai, eglutės aktyvuoti negalima Ožkos metais gimusiam žmogui;

• 2018.12.24, Arklio val., Pietvakariai, eglutės aktyvuoti negalima Beždžionės metais gimusiam žmogui;

• 2018.12.30, Gaidžio val., Pietūs, eglutės aktyvuoti negalima Tigro metais gimusiam žmogui.

Smalsiems: jei, pavyzdžiui, eglutės aktyvavimui pasirinksite 2018.12.18 dienos kriterijus, aktyvuosite tokias struktūras: • Tinka judėjimui karjeros laiptais, laimėjimams, finansinių investicijų didinimui. • Palanku darbuotojo samdai, laimėjimams, skolų rinkimui, darbo keitimui, pradėti vaiką. Tinka savęs lavinimui, pasitikėjimo savimi stiprinimui. • <9 Dunj – Vaiduoklių Struktūra> Palanku egzaminams, auklėjimui, poelgių keitimui, naikinti keistų reiškinių namuose šaltinį.

Eglutė 2019: Puošimo datos ir laikai

Straipsnio pabaigai noriu parašyti, kad jei nežinote kas yra QMDJ, puošti eglutę ir įjungti girliandas joje būtų geriausia vadovaujantis žemiau esančios lentelės įrašais. Beje, jei nežinote koks Jūsų gimimo metų Rytų zodiako gyvūnas, sužinoti tai galite užsukę į svetainės straipsnį Kinų Saulės kalendorius. Arba parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Pastaba dėl žemiau lentelėje esančių datų ir laiko: Tarkim, Jūs gyvenate Lietuvoje ar Norvegijoje, ir ruošiatės eglutę puošti ir/ar įjungti girliandas 2018.12.20 dieną. Pirmame stulpelyje susiradus datą 2018.12.20, šalia yra įrašas 15:19 – 17:16 val. Girliandų įjungti negalima gimusiems Drakono metais. Šis užrašas sako, kad įjungti girliandas galima 2018.12.20 dieną nuo 15:19 val. iki 17:16 val. Vilniaus/Oslo laiku. Tik įjungti girliandų negali gimęs Drakono metais.

Kada puošti eglutę 2019 Aktyvavimo laikas